Šachový svaz Zlínského kraje
Šachový svaz Zlínského kraje

Poslední aktualizace

24.1.2022Soutěže družstev: Krajský přebor mládeže 2022 (4. kolo)
Soutěže družstev: Krajský přebor mládeže 2022 (3. kolo)
Soutěže družstev: Krajský přebor mládeže 2022 (2. kolo)
Soutěže družstev: Krajský přebor mládeže 2022 (1. kolo)
Soutěže družstev: Krajský přebor mládeže 2022 (úvodní zpráva)
Mládež, Metodické materiály - Aktuální úkoly byly aktualizovány

KP mladších žáků 2007

Turnaj se hrál jako již tradičně v prostorech DDM Matýsek . Staré Město A a Boršice A má zajištěn přímý postup na MČR a proto na KP nestartovalo . Jejich hráče , ale využilo mnoho oddílů k hostování . Celkem 13 týmů hrálo na 7 kol s časem 2x20 . Celkovým vítězem se stalo družstvo SŠŠ Staré Město B , které ztratilo body až remízou v posledním kole s Boršicemi B . Tým hrál ve složení Dominik Pfeffer ( 5b. – host z Boršic ) , František Mrkus ( 5b. ) , Ondřej Stuchlý ( 4 body ) , Petr Fojta ( 4b. ) , Tomáš Otradovec ( 4b.) a Veronika Pleváková ( 6,5b. ) . Zajímavostí je , že všichni kromě Dominika Pfeffera jsou ročník 98 a mladší ! Druhé místo si v posledním kole v přímém souboji o stříbro vybojovalo družstvo ŠO Kunovice ( Tomáš Lessy 2b. , Martina Fusková 4,5 bodu – host ze Starého Města , Adam Skrášek 3,5b. , Pavlo Danyuk 4b. , Michal Mašíček 6b. a Martin Lesa 5,5b. ) . Bronz bral tým ze Zborovic ( David Prachař 4b. , Pavel Tománek 5b.-host z Boršic , Martin Kucián 6,5b. , Roman Horák 6b. , Martina Kuciánová 4b. a Petr Tomeček 0,5b. ) .

Na čtvrtém místě skončil celek Slavie Kroměříž , pátý Sokol Postoupky B a šestý byl Zlín .
Vítězi jednotlivých šachovnic se stali : 1. šachovnice Luděk Volčík ( 6,5b. – Slavia Kroměříž ) 2.šachovnice František Mrkus ( 5b. – Staré Město B ) , 3.šachovnice Martin Kucián ( 6,5b. – Zborovice ) , 4.šachovnice Roman Horák ( 6b. – Zborovice ) , 5.šachovnice Michal Mašíček ( 6b. – ŠO Kunovice ) a 6.šachovnice Veronika Pleváková ( 6,5b. – SŠŠ Staré Město B ) .

Fotky z turnaje budou časem k prohlédnutí na www.andulla.cz.

Ještě jedna organizační věc : Někdo si v hrací místnosti zapomněl mobil . Pokud si jej ještě nevyzvedl , ať se přihlásí u pana Kolomazníka .

Soubor ke stažení (zip)

24.3.2007  |  přidal: Pavel Růčka   |   kategorie: MládežArchiv článků

Zpět na úvodní stránku
© 2005
webmaster: sszk@seznam.cz
Doučování matematiky