Šachový svaz Zlínského kraje
Šachový svaz Zlínského kraje

Poslední aktualizace

24.10.2021Soutěže družstev: Regionální přebor Uherské Hradiště (2. kolo)
Soutěže družstev: Regionální přebor Kroměříž (2. kolo)
Soutěže družstev: Zlínský krajský přebor (2. kolo)
Soutěže družstev: Regionální přebor Vsetín (2. kolo)
Soutěže družstev: Regionální přebor Kroměříž (úvodní zpráva – oprava)
Soutěže družstev: Regionální přebor Zlín (2. kolo)
Mládež, Metodické materiály - Aktuální úkoly byly aktualizovány

Rozpis soutěží ŠSZK pro sezónu 2021/2022

Byl vydán rozpis soutěží ŠSZK pro nadcházející sezónu 2021/2022. Jelikož sezóna 2020/2021 byly anulována, tak se práva účasti oddílů v jednotlivých soutěžích vrací do stavu z května 2020.

Zde se muselo postupovat stejně jako postupoval republikový svaz. Tedy automaticky neplatí složení soutěží jako bylo v anulované sezóně 2020/2021. Bude záležet, jak se k tomu postaví družstva, která loni např. nepostavilo své družstvo v soutěži na které měla nárok, zda náhradníci co loni odmítli využít možnost o postup do vyšší soutěže atd.

Důležité též je, že letos se nic s přihláškou neplatí ani nezasílá rozpis plateb. Všechny platby za loňský rok automaticky platí i pro nadcházející sezónu. Případné doplatky a nedoplatky u těch oddílů, které budou mít rozdílnou strukturu týmů v soutěžích než loni, se budou řešit po uzávěrce přihlášek individuálně.

Oddíly teď mají 14 dní na nahlášení informace (do soboty 3.7.2021 platí pro všechny soutěže řízené ŠSZK), pokud nemají zájem přihlásit družstvo do soutěže ve které jsou oprávněni startovat. Samozřejmě uvítáme tuto informaci co nejdříve, pro hledání náhradníků. Z loňska víme, že to v některých soutěžích nebylo nic jednoduchého.

Rozpis soutěže je zde .

19.6.2021  |  přidal: Pavel Růčka   |   kategorie: DokumentyArchiv článků

Zpět na úvodní stránku
© 2005
webmaster: sszk@seznam.cz
Doučování matematiky