Šachový svaz Zlínského kraje
Šachový svaz Zlínského kraje

Poslední aktualizace

24.1.2022Soutěže družstev: Krajský přebor mládeže 2022 (4. kolo)
Soutěže družstev: Krajský přebor mládeže 2022 (3. kolo)
Soutěže družstev: Krajský přebor mládeže 2022 (2. kolo)
Soutěže družstev: Krajský přebor mládeže 2022 (1. kolo)
Soutěže družstev: Krajský přebor mládeže 2022 (úvodní zpráva)
Mládež, Metodické materiály - Aktuální úkoly byly aktualizovány

Zahrajte si historicky první Online Krajský přebor v bleskovém šachu!

Aktualizace 5.4.2021:

Průběžná startovní listina Online Krajského přeboru Zlínského kraje 2021 je k nalezení na chess-results, odkaz: http://chess-results.com/tnr555697.aspx?lan=5

V případě, že se zde nenaleznete, prosím zašlete přihlášku na email: kpsszkonline@seznam.cz

Přihláška Vám bude potvrzena, na email Vám bude zaslán odkaz na klub Zlínského kraje na chess.com a také odkaz na páteční online turnaj.

Přihlášky na email výše uvedený je možno zasílat do pátku 9.4. 12:00.

Turnaje se mohou zúčastnit všichni hráči z oddílů Zlínského kraje. Dále mohou být uděleny výjimky např. pro hráče neregistrované, ale prokazatelně navštěvující šachový kroužek pod záštitou oddílu ve Zlínském kraji. Turnaje se nemohou zúčastnit hosté (z oddílů v jiných krajích) ani cizinci hrající za oddíl ve Zlínském kraji.

Těšíme se na Vaši účast!
_____
Mílovými kroky se blíží již 2. Online MČR v bleskovém šachu, proto se VV ŠSZK rozhodl uspořádat historicky první Online krajský přebor v bleskovém šachu! Turnaj se uskuteční v pátek 9. Dubna 2021 od 18:00 na šachové platformě chess.com.

Turnaj je uzavřen pouze pro hráče hrající v oddílech na území Zlínského kraje, kteří nebudou platit startovné. Přihlášky můžete zasílat do pátečních 12:00 na emailovou adresu kpsszkonline@seznam.cz.
Podmínkou účasti na turnaji je kromě aktivního účtu na serveru www.chess.com platná registrace v ŠSČR, pořadatelé ale budou udělovat i výjimky v podobě divokých karet pro hráče prozatím neregistrované, avšak prokazatelně chodí například do šachových kroužků oddílů na území Zlínského kraje.

Hraje se švýcarským systémem na 11 kol a tempem 3 minuty + 2 sekunda za každý provedený tah. Regulérnost online turnaje budou chránit přísná anti-cheatingová pravidla serveru www.chess.com. Oficiální výsledky turnaje tak budou známy až po kontrole provozovatele serveru. Během hry není zapotřebí žádné kamery či mikrofonu. Prosíme tedy všechny potenciální účastníky o fair play.

Veškeré informace naleznete v propozicích turnaje. Mimo cenový fond uvedený v propozicích získá nejlépe umístěný hráč bez šachového titulu start ZDARMA na 2. Online MČR v bleskovém šachu!

Pevně věříme, že ve Zlínském kraji je mnoho hráčů, kteří pravidelně hrají na různých platformách a podpoří tuto první online akci pořádanou ŠSZK. V případě jakýchkoli dotazů nás prosím kontaktujte zprávou na email zmíněný výše.

Těšíme se na Vás!
Za pořadatelský tým,
Josef Bednařík

Soubor ke stažení (pdf)

5.4.2021  |  přidal: Josef Bednařík   |   kategorie: TurnajeArchiv článků

Zpět na úvodní stránku
© 2005
webmaster: sszk@seznam.cz
Doučování matematiky