Šachový svaz Zlínského kraje
Šachový svaz Zlínského kraje

Poslední aktualizace

24.1.2022Soutěže družstev: Krajský přebor mládeže 2022 (4. kolo)
Soutěže družstev: Krajský přebor mládeže 2022 (3. kolo)
Soutěže družstev: Krajský přebor mládeže 2022 (2. kolo)
Soutěže družstev: Krajský přebor mládeže 2022 (1. kolo)
Soutěže družstev: Krajský přebor mládeže 2022 (úvodní zpráva)
Mládež, Metodické materiály - Aktuální úkoly byly aktualizovány

Zhodnocení konference ŠSZK 2021

Vážení delegáti konference ŠSZK 2021, vážení šachoví přátelé,

chci vám tímto poděkovat za váš přístup ke konferenci ŠSZK 2021, která proběhla minulý týden kvůli současné situaci netradiční formou. V Jednacím řádu konference bylo v kapitole Preambule v odstavci 5 uvedeno, že budeme chtít řešit jen neodkladné věci a tady vám také děkuji za pochopení a vstřícnost.

Na konferenci se prezentovalo 48 delegátů z celkového počtu 62, takže nadpoloviční většina pro hlasování byla 32. Ze 48 delegátů nakonec hlasovalo jen 38, z toho 34 bylo PRO všechna usnesení. Pouze u 4 delegátů se objevilo celkem 6x ZDRŽEL SE a 1x PROTI některému z usnesení. Námi předložené Usnesení jako celek tak bylo schváleno!

V rámci diskuse přišla jedna připomínka ke Komisi mládeže a CTM ŠSZK a jeden návrh na změnu v Rozpisu soutěží družstev řízených ŠSZK. Na připomínku odpověděl předseda Komise mládeže, návrhem na změnu v Rozpisu soutěží družstev se bude zabývat VV ŠSZK a následně také samozřejmě STK ŠSZK. Tento postup byl odsouhlasen navrhovatelem.

Před konferencí odstoupil z funkce člena VV ŠSZK Ing. Karel Malinovský z důvodu změny bydliště, který od založení VV ŠSZK vykonával funkci místopředsedy. Tímto mu chci za jeho práci pro ŠSZK moc poděkovat. Novým členem VV ŠSZK se stal Bc. Josef Bednařík.

Váš přístup k průběhu konference ŠSZK 2021 mě potěšil a tak vám chci ještě jednou poděkovat a popřát všem hlavně hodně zdraví, což je to nejdůležitější v současné době.

RNDr. Jiří Ondra, předseda VV ŠSZK

24.2.2021  |  přidal: Pavel Růčka   |   kategorie: DokumentyArchiv článků

Zpět na úvodní stránku
© 2005
webmaster: sszk@seznam.cz
Doučování matematiky