Šachový svaz Zlínského kraje
Šachový svaz Zlínského kraje

Poslední aktualizace

18.1.2022Kalendář akcí - Přidána akce KP mládeže - 1.-4.kolo
16.1.2022Mládež, Metodické materiály - Aktuální úkoly byly aktualizovány
Soutěže družstev: Regionální soutěž Uherské Hradiště (6. kolo)
Soutěže družstev: Regionální soutěž Vsetín (6. kolo)
Soutěže družstev: Zlínská krajská soutěž - východ (6. kolo)
Soutěže družstev: Regionální soutěž Kroměříž (6. kolo)
Soutěže družstev: Zlínská krajská soutěž - západ (6. kolo)

Krajským přeborníkem v bleskovém šachu Petr Koutný

V sobotu 4. července byl zahájen ve vsetínském Domu kultury 45. Přebor města Vsetína. K šachovnicím usedlo 145 hráčů z České republiky, Slovenska, Polska, Rakouska, Německa a Švýcarska. Mezi nimi 71 šachistů mladších osmnácti let a 7 juniorů do dvaceti let. Průběžné výsledky můžete sledovat v chess-results.

V krajské výpravě trenéra Martina Beila je devatenáct šachistů ze Sokola Ústí, Zbrojovky Vsetín, ŠO Kunovice, ŠK Zlín a ŠK DDM Slavičín. Jako další trenéři vypomáhají David Trčálek a Dominik Parák.

FIDE Open A se letos hraje jako přebor Zlínského kraje dospělých, juniorů a dorostenců, FIDE Open B jako krajský přebor juniorek a dorostenek. A turnaj v bleskovém šachu též coby přebor Zlínského kraje.

Nedělního turnaje v bleskovém šachu se zúčastnilo třicet hráčů. Zvítězil FM Kilián Slovák z TJ Kobylisy před Petrem Koutným z TJ Vlčnov a FM Josefem Kratochvílem z ŠK Gordic Jihlava. Kompletní výsledky můžete studovat v chess-results . Přeborníkem Zlínského kraje v bleskovém šachu se tak stal Petr Koutný, druhý skončil Petr Kapusta z oddílu Šachy Hošťálková, třetí Jakub Stančík ze Zbrojovky Vsetín. Juniorskou a dorosteneckou kategorii ovládl Alexandr Skalský z ŠK Staré Město. Fotogalerii z bleskového turnaje můžete zhlédnout zde.

Josef Kovařík

5.7.2020  |  přidal: Pavel Růčka   |   kategorie: TurnajeArchiv článků

Zpět na úvodní stránku
© 2005
webmaster: sszk@seznam.cz
Doučování matematiky