Šachový svaz Zlínského kraje
Šachový svaz Zlínského kraje

Poslední aktualizace

24.10.2021Soutěže družstev: Regionální přebor Uherské Hradiště (2. kolo)
Soutěže družstev: Regionální přebor Kroměříž (2. kolo)
Soutěže družstev: Zlínský krajský přebor (2. kolo)
Soutěže družstev: Regionální přebor Vsetín (2. kolo)
Soutěže družstev: Regionální přebor Kroměříž (úvodní zpráva – oprava)
Soutěže družstev: Regionální přebor Zlín (2. kolo)
Mládež, Metodické materiály - Aktuální úkoly byly aktualizovány

Pozvánka na krajský přebor jednotlivců - pozvánka na Vsetín

V pořadí již 45. ročník Přeboru města Vsetína se v letošním roce uskuteční od soboty 4. do pátku 10. července. Šachový oddíl Zbrojovka Vsetín zve všechny zájemce do Velkého sálu Domu kultury Vsetín.

Výkonný výbor ŠSZK v tomto týdnu posvětil rozhodnutí sportovně-technické komise, a tak se letos bude vsetínský FIDE Open A opět hrát coby krajský přebor mužů, juniorů, dorostenců a žen a turnaj FIDE Open B coby krajský přebor juniorek a dorostenek.

V rámci turnaje FIDE Open A mají šachisté registrovaní v oddílech ŠSZK slevu na startovném ve výši 200 Kč. Kompletní propozice 45. Přeboru města Vsetína naleznete zde. Podmínky krajského přeboru jednotlivců v praktickém šachu visí zde .

Součástí programu bude v neděli 5. července též tradiční klání v bleskovém šachu, které se bude hrát také coby krajský přebor. Šachisté registrovaní v oddílech ŠSZK platí poloviční startovné. Turnaje v bleskovém šachu se mohou zúčastnit i zájemci, kteří nebudou startovat v celotýdenních turnajích. Propozice bleskového turnaje naleznete zde.

Do 45. Přeboru města Vsetína se mohou šachisté přihlašovat do 29. června na e-mailové adrese radek@zadrapa.cz, popř. na telefonním čísle 736 779 944. Podrobnější informace naleznete na webu www.sachy-vsetin.cz.


4.6.2020  |  přidal: Pavel Růčka   |   kategorie: TurnajeArchiv článků

Zpět na úvodní stránku
© 2005
webmaster: sszk@seznam.cz
Doučování matematiky