Šachový svaz Zlínského kraje
Šachový svaz Zlínského kraje

Poslední aktualizace

24.1.2022Soutěže družstev: Krajský přebor mládeže 2022 (4. kolo)
Soutěže družstev: Krajský přebor mládeže 2022 (3. kolo)
Soutěže družstev: Krajský přebor mládeže 2022 (2. kolo)
Soutěže družstev: Krajský přebor mládeže 2022 (1. kolo)
Soutěže družstev: Krajský přebor mládeže 2022 (úvodní zpráva)
Mládež, Metodické materiály - Aktuální úkoly byly aktualizovány

Okresní přebory škol odstartovány v Karolince

Rovná stovka šachistů dnes zasedla ke stolům ve Valašském národním divadle v Karolince. Byla zde zahájena série okresních přeborů škol, po Vsetínsku bude následovat v dalších dnech a týdnech i Uherskohradišťsko, Zlínsko a Kroměřížsko. Klíč je jasný, hraje se ve třech věkových kategoriích, z nich postupují nejlepší dva celky z každého okresu.

V kategorii I. stupně základních škol se v Karolince představilo sedm družstev, která se utkala systémem každý s každým. Jako vítězný tým postupuje ZŠ Integra Vsetín a také stříbrná parta ze ZŠ Salvátor Valašské Meziříčí. V kategorii II. stupně základních škol nastoupilo třináct družstev, hrálo se tedy švýcarským systémem na sedm kol. Zvítězilo Masarykovo gymnázium Vsetín před ZŠ Vsetín-Ohrada. Středoškolské týmy přijely tři, utkaly se tedy dvojkolově každý s každým, do krajského finále pojedou Masarykovo gymnázium Vsetín a Střední průmyslová škola strojnická Vsetín.

Kompletní výsledkový servis můžete studovat zde, nebo jen základní výsledky v excelových tabulkách zde. Fotoalbum visí k prohlédnutí zde. Krajský přebor škol Zlínského kraje se tentokrát uskuteční na přelomu ledna a února v Kroměříži.

Josef Kovařík

28.11.2019  |  přidal: Pavel Růčka   |   kategorie: MládežArchiv článků

Zpět na úvodní stránku
© 2005
webmaster: sszk@seznam.cz
Doučování matematiky