Šachový svaz Zlínského kraje
Šachový svaz Zlínského kraje

Poslední aktualizace

19.10.2021Soutěže družstev: Zlínská krajská soutěž - západ (1. kolo – oprava)
Soutěže družstev: Zlínská krajská soutěž - západ (úvodní zpráva – oprava)
18.10.2021Soutěže družstev: Zlínská krajská soutěž - západ (1. kolo)
Soutěže družstev: Zlínská krajská soutěž - východ (1. kolo – oprava)
Mládež, Metodické materiály - Aktuální úkoly byly aktualizovány

Okresní přebory škol odstartovaly na Vsetíně

Sérii čtyř okresních přeborů škol odstartoval 22. listopadu 2017 turnaj Grand Prix školní mládeže - okresní přebor škol na Vsetíně, který uspořádal Valašský šachový klub mládeže a ZŠ Integra Vsetín. Turnaj se vzhledem k účasti 28 družstev a celkem 126 šachistů nevlezl celý na jedno místo, a tak se středoškoláci utkali na vsetínském gymnáziu. Utkání dvou mladších kategorií se odehrálo tradičně ve Středisku volného času Alcedo.

V nejmladší kategorii se záhy po několika kolech lehce odpojila trojice školních týmů, která se dostala do cíle v tomto pořadí: 1. ZŠ Integra Vsetín „A“, 2. ZŠ Valašská Polanka, 3. ZŠ Francova Lhota. V kategorii II. stupeň základních škol zvítězila ZŠ Valašská Polanka před Masarykovým gymnáziem Vsetín a ZŠ Vsetín-Rokytnice. Středoškoláci skončili v pořadí 1. SPŠS Vsetín, 2. MG Vsetín „A“, 3. MG Vsetín „B“.

Konečné tabulky si můžete prohlédnout v excelových tabulkách zde, podrobné statistiky včetně individuálních výkonů můžete studovat v chess-results zde, fotogalerie k prohlédnutí visí zde.

Vsetínský turnaj se hrál s finanční podporou Zlínského kraje, za kterou děkujeme. Zlatý a stříbrný tým z každé kategorie postupují do krajského finále, které se uskuteční ve Zlíně v pátek 9. února 2018.

Josef Kovařík

28.11.2017  |  přidal: Pavel Růčka   |   kategorie: MládežArchiv článků

Zpět na úvodní stránku
© 2005
webmaster: sszk@seznam.cz
Doučování matematiky