Šachový svaz Zlínského kraje
Šachový svaz Zlínského kraje

Poslední aktualizace

24.10.2021Soutěže družstev: Regionální přebor Uherské Hradiště (2. kolo)
Soutěže družstev: Regionální přebor Kroměříž (2. kolo)
Soutěže družstev: Zlínský krajský přebor (2. kolo)
Soutěže družstev: Regionální přebor Vsetín (2. kolo)
Soutěže družstev: Regionální přebor Kroměříž (úvodní zpráva – oprava)
Soutěže družstev: Regionální přebor Zlín (2. kolo)
Mládež, Metodické materiály - Aktuální úkoly byly aktualizovány

Ze Zlína postupují do Zlína

Že nerozumíte nadpisu? Tak tedy: V pátek 27. ledna proběhlo ve Zlíně krajské finále v šachovém přeboru škol. Zároveň zde bylo představiteli ŠSČR oficiálně oznámeno, že Mistrovství České republiky škol se uskuteční v červnu opět v Kongresovém centru ve Zlíně.

A nebudou tam rozhodně chybět družstva z I. stupně základních škol z Malenovic a Mařatic, druhostupňová z Hošťálkové a Vsetína-Rokytnice a středoškoláci z Gymnázia Uherské Hradiště a SPŠS Vsetín. Úspěšným týmům blahopřejeme k postupu, další družstva z popředí výsledkových listin mohou ještě zkusit štěstí žádostí o divokou kartu.

Kompletní přehled všech tří turnajových skupin je na chess-results, jednoduché výsledkové přehledy v excelu zde. A fotogalerii ze Zlína si můžete prohlédnout zde.

V pátek 27. ledna se v šachové klubovně ŠK Zlín představilo ve 24 týmech 99 šachistů. Všichni prošli nejprve sítem okresních přeborů škol. Na Vsetíně se ho zúčastnilo 23. listopadu 25 družstev a 111 šachistů - přehled je zde, ve Zlíně 9. prosince 11 družstev a 44 šachistů - přehled je zde, v Uherském Hradišti 9. prosince 8 družstev a 33 šachistů - přehled je zde, v Kroměříži 14. prosince 13 družstev a 59 šachistů - přehled je zde. V souhrnu se v okresních přeborech škol představilo dohromady 57 družstev a 247 šachistů.

Josef Kovařík

28.1.2017  |  přidal: Pavel Růčka   |   kategorie: MládežArchiv článků

Zpět na úvodní stránku
© 2005
webmaster: sszk@seznam.cz
Doučování matematiky