Šachový svaz Zlínského kraje
Šachový svaz Zlínského kraje

Poslední aktualizace

18.1.2022Kalendář akcí - Přidána akce KP mládeže - 1.-4.kolo
16.1.2022Mládež, Metodické materiály - Aktuální úkoly byly aktualizovány
Soutěže družstev: Regionální soutěž Uherské Hradiště (6. kolo)
Soutěže družstev: Regionální soutěž Vsetín (6. kolo)
Soutěže družstev: Zlínská krajská soutěž - východ (6. kolo)
Soutěže družstev: Regionální soutěž Kroměříž (6. kolo)
Soutěže družstev: Zlínská krajská soutěž - západ (6. kolo)

Seminář trenérů úspěšně zakončen zkouškami

Trenérský seminář, který proběhl o dvou sobotách 13. prosince a 3. ledna, jsme v sobotu 14. února završili trenérskými zkouškami ve Zlíně-Malenovicích. Pod vedením předsedy zkušební komise Richarda Biolka zkoušku úspěšně absolvovalo 6 účastníků na obnovu 3. trenérské třídy a 6 účastníků školení 4. třídy.

Zkoušky začaly testem základních pedagogických i šachových znalostí. Všichni účastníci své testy zvládli a tam, kde měli v testech slabší místa, nabrali zajímavá poučení, na čem zapracovat. Následovala ústní zkouška pod vedením zkušeného trenéra a mezinárodního mistra v šachu Richarda Biolka. Dalšími členy zkušební komise byli Mirek Veselý a Martin Beil. Při ústní zkoušce si účastníci vyzkoušeli ústní projev na zadaná šachová témata, od zkušební komise pak dostali zpětnou vazbu, na čem pracovat v ústním trenérském projevu.

I ústní zkoušku všichni účastníci zvládli v pořádku, takže celá šestice trenérů prodloužila platnost svojí 3. trenérské třídy (Ivan Bartošek, Karel Hurta, Pavel Růčka, Vlastimil Straděj, Radim Stuchlý a Petr Večeřa) a stejně tak šestice trenérů získala základní 4. trenérskou třídu (Vladislav Hrtáň, Ondřej Karlík, Matyáš Kovařík, Pavel Sluka, Jakub Stančík a Josef Tomek). Všem trenérům gratuluji a přeji mnoho úspěchů v další trenérské práci s našimi mladými šachisty!

Martin Beil

17.2.2015  |  přidal: Pavel Růčka   |   kategorie: různéArchiv článků

Zpět na úvodní stránku
© 2005
webmaster: sszk@seznam.cz
Doučování matematiky