Šachový svaz Zlínského kraje
Šachový svaz Zlínského kraje

Poslední aktualizace

19.10.2021Soutěže družstev: Zlínská krajská soutěž - západ (1. kolo – oprava)
Soutěže družstev: Zlínská krajská soutěž - západ (úvodní zpráva – oprava)
18.10.2021Soutěže družstev: Zlínská krajská soutěž - západ (1. kolo)
Soutěže družstev: Zlínská krajská soutěž - východ (1. kolo – oprava)
Mládež, Metodické materiály - Aktuální úkoly byly aktualizovány

Krajská soutěž družstev starších žáků

Po roce bylo opět potřeba doplnit řady účastníků Krajského přeboru starších žáků o postupující z Krajské soutěže. Po nepřihlášení se družstva Hoštálkové B se hrálo ve Starém Městě o tři postupová místa.

Hrálo celkem sedm týmů ze čtyř oddílů. Domácí Staré Město nasadilo tři týmy, Boršice pak dva. Dalšími účastníky byla družstva ze Zlína a Bystřice pod Hostýnem.

Již od začátku se vyčlenily tři týmy s největší šancí na postup. Již před posledními koly tak bylo jasné o postupujících, nikoli však o pořadí na prvních třech místech. V předposledním kole se střetl Zlín se Starým Městem C. A jelikož zápas skončil remízou, tak o pořadí na prvních místech rozhodlo až poslední kolo, kdy spolu hrálo Staré Město C s dalším postupujícím Boršicemi A. Staré Město C nedalo svým soupeřům šanci a po výhře 5:0 zaslouženě soutěž vyhrálo. Druhý skončil ŠK Zlín a třetí Boršice A.

Kompletní pořadí je na chess-results.

KP starších žáků bude hrát tedy desítka Zbrojovka Vsetín A, Zbrojovka Vsetín B, SSM Slavičín, ŠK Zlínterm, ŠO Kunovice, KK-ŠK Osvětimany, Sokol Ústí, ŠK Staré Město C, ŠK Zlín a SK Boršice. Termíny jsou známy 10.1.2015, 24.1.2015 a 26.4.2015, pořadatelé se domluví v nejbližších týdnech.

26.10.2014  |  přidal: Pavel Růčka   |   kategorie: MládežArchiv článků

Zpět na úvodní stránku
© 2005
webmaster: sszk@seznam.cz
Doučování matematiky