Šachový svaz Zlínského kraje
Šachový svaz Zlínského kraje

Poslední aktualizace

19.6.2021Komise mládeže - Přidán dokument (grant na podporu účasti hráčů z LT na letních turnajích)
Nový článek: Rozpis soutěží ŠSZK pro sezónu 2021/2022
Nový článek: Konkurzy na KP v rapidu a blesku
Nový článek: Staré Město mistrem ČR

Nová listina talentů

Po vydání nové ELO listiny se dělá velká aktualizace listiny talentů. Nejinak tomu bylo i letos.

Listina je rozdělena na dvě skupiny. Do "A" skupiny se dostanou hráči jen na základě splnění předem daných kritérií. Ať již to je ELO, umístnění na MMS nebo MČR, případně členství na listině talentů ČR. Na té máme letos tři hráče. Lucii Ambrožovou a Sašu Skalského ze Starého Města a i nejmladšího hráče z naší listiny talentů teprve sedmiletého Patrika Řezníčka, který minulý víkend obsadil výborné 3.místo na MČR v kategorii do 8 let. A jelikož může na MČR hrát i příští rok, tak má šanci si bronz i vylepšit.

V A skupině je tedy 8 hráčů, kteří dostanou příspěvek na trénink 1 500 Kč za rok. V "B" skupině je pak doplňuje dalších 13 hráčů. Je mezi nimi i několik nováčků. Ať již z řad relativně starších hráčů, kteří prokázali výrazný výkonnostní skok a zájem o zlepšení (např. Martin Húsek nebo Radek Zgarba), tak i zástupci těch nejmladších jako Dominik Večeřa nebo Vlastimil Babula.

Kompletní listinu talentů si můžete prohlédnout v příloze. Návrh provedl Martin Beil. Následně byl odsouhlasen všemi členy komise mládeže.

Pavel Růčka

Soubor ke stažení (doc)

27.5.2014  |  přidal: Pavel Růčka   |   kategorie: MládežArchiv článků

Zpět na úvodní stránku
© 2005
webmaster: sszk@seznam.cz
Doučování matematiky