Šachový svaz Zlínského kraje
Šachový svaz Zlínského kraje

Poslední aktualizace

19.10.2021Soutěže družstev: Zlínská krajská soutěž - západ (1. kolo – oprava)
Soutěže družstev: Zlínská krajská soutěž - západ (úvodní zpráva – oprava)
18.10.2021Soutěže družstev: Zlínská krajská soutěž - západ (1. kolo)
Soutěže družstev: Zlínská krajská soutěž - východ (1. kolo – oprava)
Mládež, Metodické materiály - Aktuální úkoly byly aktualizovány

FIDE Open Staré Město 2006

Již 4. ročník mezinárodního šachového turnaje FIDE Open Staré Město 2006 , který pořádá staroměstský šachový oddíl začal v pátek 11.8. . Spokojenost účastníků minulých ročníků je zřejmá, neboť i letos si cestu do Starého Města našlo mnoho šachistů. Mezi celkem 174 hráči z 12 zemí celého světa jsou 2 velmistři a 7 mezinárodních mistrů .
Turnaj byl slavnostně zahájen v pátek 11.8. v 16:00 ve sportovní hale na Širůchu, kde se také v následujícím týdnu uskuteční všech 10 kol. Pro nejlépe umístněné hráče jsou připraveny hodnotné finanční ceny. Turnaj se zároveň hraje jako přebor Zlínského kraje pro rok 2006 v kategoriích mužů , žen , juniorů a dorostenců .
Oddíl ŠK Staré Město zve srdečně všechny vyznavače královské hry, aby změřili síly v tomto největším šachovém turnaji regionu. Ke sledování partií je zvána také široká nešachová veřejnost.

Veškeré informace o turnaji je možné získat na turnajových www stránkách ( http://www.fera.hitech.cz/) , kde bude také možné sledovat v každém kole průběh partií prvních 10 šachovnic on-line.

13.8.2006  |  přidal: Pavel Růčka   |   kategorie: TurnajeArchiv článků

Zpět na úvodní stránku
© 2005
webmaster: sszk@seznam.cz
Doučování matematiky