Šachový svaz Zlínského kraje
Šachový svaz Zlínského kraje

Poslední aktualizace

18.1.2022Kalendář akcí - Přidána akce KP mládeže - 1.-4.kolo
16.1.2022Mládež, Metodické materiály - Aktuální úkoly byly aktualizovány
Soutěže družstev: Regionální soutěž Uherské Hradiště (6. kolo)
Soutěže družstev: Regionální soutěž Vsetín (6. kolo)
Soutěže družstev: Zlínská krajská soutěž - východ (6. kolo)
Soutěže družstev: Regionální soutěž Kroměříž (6. kolo)
Soutěže družstev: Zlínská krajská soutěž - západ (6. kolo)

Soutěže dorostu

Km ŠSČR vydala rozpis ligových soutěží družstev dorostu a zároveň i rozdělení do skupin. Mimořádné postavení našeho kraje dokládá účast tří družstev v Extralize Kromě již tradičních účastníků SŠŠ Staré Město a ŠK Zlín sek nim přiřadil i nováček z Boršic. Jejími soupeři v základní skupině východ budou ještě: A 64 Grygov, Frýdek- Místek A + B, Havlíčkův Brod a Chrudim.
V 1.lize startují další čtyři družstva Zlínského kraje: Sokol Postoupky, SŠŠ Staré Město B, ŠK Boršice B a Slavia Kroměříž. Všechny budou startovat v 1.lize východ , což je dlouhodobě nejsilnější skupina ze všech 4 skupin 1.ligy. Dalšími soupeři jim budou Frýdek- Místek C+ D, Orlová, VOKD Poruba, MSA Dolní Benešov,Tatran Poštorná, Brankovice a Duras Brno.
Přejme našim družstvům aby aspoň zopakovali úspěšné vystoupení z loňského roku.
Krajský přebor družstev dorostu odstartuje sice až v lednu příštího roku, přesto se do konce září uzavřou přihlášky. Právo účasti má z předešlé sezony: ŠK Zlín B,ŠK Zlín C, Sokol Postoupky B, Osvětimany, SŠŠ Staré Město C, SŠŠ Staré Město D a TJ Zborovice. O dalších třech týmech rozhodne kvalifikace, která proběhne 4.11 pravděpodobně na vsetínsku. O pořadateli rozhodne konkurs. Tzv. Krajská soutěž je otevřená pro všechny oddíly kraje. Hraje se v pěti hráčích narozených 1992 a mladších. Proto neváhejte a využikte možnosti , této soutěže se zúčastnit.

12.8.2006  |  přidal: Vladimír Opluštil   |   kategorie: MládežArchiv článků

Zpět na úvodní stránku
© 2005
webmaster: sszk@seznam.cz
Doučování matematiky