Šachový svaz Zlínského kraje
Šachový svaz Zlínského kraje

Poslední aktualizace

18.1.2022Kalendář akcí - Přidána akce KP mládeže - 1.-4.kolo
16.1.2022Mládež, Metodické materiály - Aktuální úkoly byly aktualizovány
Soutěže družstev: Regionální soutěž Uherské Hradiště (6. kolo)
Soutěže družstev: Regionální soutěž Vsetín (6. kolo)
Soutěže družstev: Zlínská krajská soutěž - východ (6. kolo)
Soutěže družstev: Regionální soutěž Kroměříž (6. kolo)
Soutěže družstev: Zlínská krajská soutěž - západ (6. kolo)

Podpora oddílů s mládeží

ŠSČR rozhodl o podpoře oddílů a kroužků, kde mají mládež. Podmínky tohoto projektu jsou podrobně popsány v přílohách.

Ve stručnosti: finanční podpora se bude týkat oddílů, kde mají registrovaných minimálně 8 dětí (ročník 1997 a mladší), které za poslední rok hrály alespoň na dvou turnajích. Je potřeba vyplnit tabulku, kde napíšete u každého žáka, který turnaj absolvoval. V jedné z příloh je seznam všech registrovaných dětí k 1.9.2013. V další příloze je pak seznam tzv. započitatelných turnajů, které je nutno zadat do tabulky. Ideálně funkcí "kopírovat" a "vložit". Přesný postup je popsán v manuálu.

Správně vyplněnou tabulku pak zašlete na uvedenou adresu podpora.krouzku@chess.cz a v kopii na můj mail Pavel.Rucka@worldonline.cz .

V seznamu soutěží za náš kraj (celorepublikové soutěže nebo soutěže hrané v každém kraji jsou úplně nahoře seznamu, každý kraj pak uvedl soutěže, ze kterých se počítá účast dětí) jsme uvedli většinu turnajů hraných v našem kraji. Pokud by přesto nějaký turnaj chyběl a vy byste jej potřebovali uvést v seznamu, tak klidně napište. Pokud bude možné doplníme. Obecně jsme si dali limit, že akceptovatelný turnaj je takový, kde bylo alespoň 20 dětí ze tří oddílů.

Pro ilustraci, jak má vypadat správně vyplněná tabulka, posílám vzor za náš oddíl ŠO Kunovice. V takové formě prosím tabulky posílejte.

Pokud Váš oddíl má méně než 8 aktivních registrovaných dětí a některé z neregistrovaných hrály na turnajích, tak je velmi vhodné tyto děti zaregistrovat. A vytáhnout počet dětí na hodnotu 8 a více. V takovém případě po registraci do seznamu děti dopište. Co jsem se díval, je tam několik oddílů, kde mají 5-7 dětí. Tak pokud máte další neregistrované, určitě by bylo vhodné je zaregistrovat a dosáhnout tím na tuto podporu.

Termín zaslání je stanoven do 15.10.2013, ale je vhodné poslat co nejdříve. Oddíly, které momentálně splňují kritéria pro podporu a které nezašlou seznam do 8.10.2013, budu urgovat. Byla by škoda o podporu přijít.

V příloze tedy posílám vše potřebné. Pokud se budete chtít na něco zeptat, potřebovat poradit s vyplněním atd., klidně napište nebo zavolejte.

Pavel Růčka

Soubor ke stažení (zip)

14.9.2013  |  přidal: Pavel Růčka   |   kategorie: MládežArchiv článků

Zpět na úvodní stránku
© 2005
webmaster: sszk@seznam.cz
Doučování matematiky