25.3.2024Komise mládeže - Přidán dokument (propozice GP v rapid šachu 2023/2024 - aktualizace o počty postupujících)
Mládež - Přidán turnaj GP 2023/2024 celkově po třech turnajích
Mládež - Přidán turnaj GP 2023/2024 3.turnaj Boršice
Kalendář akcí - Přidána akce 48. Přebor Vsetína (včetně propozic)

Boršice stříbrné

O víkendu 3.-4. června se sešlo 49 šestičlených žákovských družstev v Seči na 44. ročníku populárních Zaječic- Mistrovství ČR družstev starších žáků. Z našeho kraje startovalo celkem pět družstev. Naprosto skvěle si vedli Boršice, které měly velmi blízko k celkovému vítezství. Prohrou v posledním kole s OAZA Praha nakonec obsadily celkové 3. místo a druhé v pořadí ČR. Stříbrné medaile vybojovali svěřenci ing. Volčíka ve složení : Václav Fiala (3 body),Adam Gabriel (5,5),Petr Náplava (6),Luděk Volčík (7,5),Erik Pfeffer (7) a Iva Čuprová (8,5). O medaile bojovalo také Staré Město ve složení:Vojtěch Plát (8),Tereza Olšarová (6,5),Šárka Valešová (7),Marek Staňa (6,5),Lukáš Fusek (4) a Petr Plevák (3,5). Nakonec z toho bylo 6. místo (5 v MČR).Další dva týmy zůstaly trochu za očekáváním. ŠK Zlín ve složení :Cyril Ponížil (6), Jakub Roubalík (5,5),Marek Šudoma (4),
Marek Střelec (3,5),Barbora Kolomazníková (5) a Pavel Náplava (8), obsadil nakonec 15.místo ( 14 v MČR). Sokol Postoupky "A" ve složení : Martin Dvořák (7),Jiří Šantora (3,5),Marek Machalík (2,5), Luděk Indra (4,5), Jan Ryšavý (5,5) a Aneta Tomečková (7,5) obsadili po prohře v posledním kole až 17. místo. Rezerva Postoupek ve složení: Marek Rafaja (5), Jindřich Ryšavý (2,5), Marco Salvadori (4,5), Jana Zpěváková (4),Josef Indra (2)a Michael Richter (5), obsadilo konečné 29. místo.
Celkovým vítězem se stalo družstvo Dunajské Stredy "A" před FRýdkem- Místkem, který tak vybojoval další titul mistra ČR.