Šachový svaz Zlínského kraje
Šachový svaz Zlínského kraje

Poslední aktualizace

16.1.2022Mládež, Metodické materiály - Aktuální úkoly byly aktualizovány
Soutěže družstev: Regionální soutěž Uherské Hradiště (6. kolo)
Soutěže družstev: Regionální soutěž Vsetín (6. kolo)
Soutěže družstev: Zlínská krajská soutěž - východ (6. kolo)
Soutěže družstev: Regionální soutěž Kroměříž (6. kolo)
Soutěže družstev: Zlínská krajská soutěž - západ (6. kolo)

Hodnocení činnosti CTM v roce 2012

Pomalu se chýlí ke konci rok 2012, který mimo jiného přinesl i řadu akcí Centra talentované mládeže ŠSZK. Pro mě to byl v pořadí třetí rok, kdy jsem měl CTM v našem kraji na starosti. Níže v článku přináším hodnocení letošní činnosti.

V roce 2012 jsme v rámci CTM uspořádali řadu zajímavých akcí – krajské výpravy na Olympiádu dětí a mládeže, na Mistrovství ČR mládeže, na Mistrovství ČR mládeže v rapidu, na Mistrovství Moravy a Slezska mládeže a na Polofinále Mistrovství ČR juniorů. Dále dvě krajská soustředění, tři prázdninové tréninkové kempy a školení trenérů 3. a 4. třídy. A k tomu řadu dalších činností, určených k rozvoji šachu v našem kraji. Celkově hodnotím letošní rok Centra talentované mládeže jako velmi intenzivní a úspěšný. A další spousta šachové práce nás samozřejmě čeká do budoucna.

Podrobnější hodnocení letošní činnosti CTM najdete v přiloženém souboru, více informací o jednotlivých akcích najdete v sekci CTM. Za jakékoliv připomínky a náměty k činnosti CTM budu moc rád. Zároveň bych rád využil této příležitosti k poděkování všem, kteří se na činnosti CTM v roce 2012 podíleli.

Přeji všem hráčům, jejich rodičům, trenérům, organizátorům a všem dalším spřízněným šachovým duším pohodové prožití vánočních svátků a šťastný vstup do nového roku 2013!

Martin Beil,
vedoucí Centra talentované mládeže Šachového svazu Zlínského kraje,
tel. 775 956 183, e-mail martinbeil64@gmail.com

Soubor ke stažení (pdf)

21.12.2012  |  přidal: Pavel Růčka   |   kategorie: MládežArchiv článků

Zpět na úvodní stránku
© 2005
webmaster: sszk@seznam.cz
Doučování matematiky