Šachový svaz Zlínského kraje
Šachový svaz Zlínského kraje

Poslední aktualizace

19.6.2021Komise mládeže - Přidán dokument (grant na podporu účasti hráčů z LT na letních turnajích)
Nový článek: Rozpis soutěží ŠSZK pro sezónu 2021/2022
Nový článek: Konkurzy na KP v rapidu a blesku
Nový článek: Staré Město mistrem ČR

Výsledky GP Zlínského kraje žáků v rapid šachu 2011/12, 4. turnaj

Turnaje se zúčastnilo celkem 76 dětí z 14 oddílů, které byly rozděleny do tří samostatných věkových kategorií. Hrálo se švýcarským systémem na 7 kol, tempem 2x20minut na partii.

V nejnižší věkové kategorii H+D10 startovalo 31 dětí. Zvítězil Ondra Vraj ze Sokola Hošťálková s lepším vedlejším hodnocené před Ondřejem Vaškem s KK-ŠK Osvětimany a Tadeášem Šrucem ze Sokola Postoupky, všichni s 5,5 body. Mezi dívkami byla nejlepší Jana Obšivačová ze Sokola Valašská Bystřice, před Hanou Baštincovou ze Sokola Postoupky a Viktorii Všetulovou ze ŠK Staré Město.

Velice napínavá byla kategorie H+D12 startovalo 30 dětí. Zvítězil Filip Zavadil ze Sokola Postoupky s 6 body, na druhém místě se umístil Adam Březina ze Sokola Hošťálková s 5,5 body, na třetím místě se umístnil díky lepšímu vedlejšímu hodnocení Jakub Galík ze Sokola Hošťálková s 5 body, stejného počtu bodů ale horšího vedlejšího hodnocení dosáhli Kryštof Suchánek ze ŠK Zlín a Jan Nekrada ze ŠK Starého Města. Mezi dívkami byla nejlepší Veronika Richterová z Sokola Valašská Bystřice , před Adélou Bierskou ze Zbrojovky Vsetín a Markétou Lapčíkovou z pořádajícího ŠK Zlínterm.

V nejstarší věkové kategorii H+D14 startovalo 15 dětí. Zvítězil Miroslav Rakušan z Sokol Postoupky s 5,5 body s lepším vedlejším hodnocením před Františkem Mrkusem z ŠK Staré Město s 5,5 body, další třetí místo si vybojoval Ondřej Stuchlý z ŠK Staré Město s 5 body a lepším vedlejším hodnocením před Jakubem Krejčou ze Sokola Hošťálková taktéž s 5 body.
Mezi dívkami byla nejlepší Erika Náplavová, Leona Černochová obě Kk-Šk Osvětimany a Julie Šimčáková Sokol Postoupky.
Podrobné výsledky jsou v sekci Mládež-soutěže.

Za pořádající ŠK Zlínterm Josef Tomek

31.5.2012  |  přidal: Webmaster   |   kategorie: TurnajeArchiv článků

Zpět na úvodní stránku
© 2005
webmaster: sszk@seznam.cz
Doučování matematiky