Šachový svaz Zlínského kraje
Šachový svaz Zlínského kraje

Poslední aktualizace

18.1.2022Kalendář akcí - Přidána akce KP mládeže - 1.-4.kolo
16.1.2022Mládež, Metodické materiály - Aktuální úkoly byly aktualizovány
Soutěže družstev: Regionální soutěž Uherské Hradiště (6. kolo)
Soutěže družstev: Regionální soutěž Vsetín (6. kolo)
Soutěže družstev: Zlínská krajská soutěž - východ (6. kolo)
Soutěže družstev: Regionální soutěž Kroměříž (6. kolo)
Soutěže družstev: Zlínská krajská soutěž - západ (6. kolo)

Žlebohraní u Šternberka

Šachový klub ŠK Zlín po třech letech pořádá znovu prázdninový šachový tábor. Opět se vydáme do Horního Žlebu u Šternberka, kde budeme mít k dispozici jen pro sebe velkou základnu s chatkami, několika klubovnami pro trenink, hřišti, koupalištěm, ale také pěknou přírodou v bezprostředním okolí.

Tábor je určen pro děti od 8 do 15 let. I když v dopoledních hodinách bude probíhat šachový trénink, není tábor určen jen pro šachisty. Za prvé budou všichni od šachu odpoledne odpočívat, ale i dopoledne je připraven program i pro nešachisty.

Kromě dětí se mohou zúčastnit i celé rodiny. Rodiče mohou své děti v době společného programu svěřit táborovým vedoucím a věnovat se třeba poznávání okolí. A po návratu zase svým ratolestem.

Kromě sportování venku budeme mít pro účastníky připravenu spostu moderních deskových a strategických her a samozřejmě také celotáborovou hru, táboráky, výšlapy po okolí, koupání apod.

Kromě zkušených táborových vedoucí se budou šachistům věnovat také velmistři Ján Markoš a Tomáš Polák. Kromě simultánek s těmi nejmenšími budou mít připraveny také přednášky pro vyspělé šachisty, kterých se mohou zúčastnit i starší šachisté třeba jen na část tábora.

Pokud máte o takovou formu účasti zájem, chcete se účastnit celého tábora, případně chcete získat více informací, obracejte se na adresu: rostislavsvoboda@seznam.cz případně na tel. 777 553 113. Propozice najdete v sekci Kalendář akcí či na adrese www.tabor.sachzlin.cz

Těšíme se, že se na místě sejde co nejvíce příznivců šachu a dalších her, sportu a přírody.

Rosťa Svoboda

22.4.2011  |  přidal: R. Svoboda   |   kategorie: MládežArchiv článků

Zpět na úvodní stránku
© 2005
webmaster: sszk@seznam.cz
Doučování matematiky