Šachový svaz Zlínského kraje
Šachový svaz Zlínského kraje

Poslední aktualizace

24.1.2022Soutěže družstev: Krajský přebor mládeže 2022 (4. kolo)
Soutěže družstev: Krajský přebor mládeže 2022 (3. kolo)
Soutěže družstev: Krajský přebor mládeže 2022 (2. kolo)
Soutěže družstev: Krajský přebor mládeže 2022 (1. kolo)
Soutěže družstev: Krajský přebor mládeže 2022 (úvodní zpráva)
Mládež, Metodické materiály - Aktuální úkoly byly aktualizovány

10.konference Šachového svazu Zlínského kraje

19 delegátů z okresů Kroměříž, Vsetín, Uherské Hradiště a Zlín zvolilo na 10.konferenci Šachového svazu Zlínského kraje Výkonný výbor pod vedením RNDr. Jiřího Ondry a revizní komisi pod vedením RNDr. Dalibora Peňáze.
Výkonný výbor s menšími změnami funguje v tomto složení již 10 let a jeho činnost je stabilizovaná. K největší změně došlo na pozici hospodáře, kterým byl zvolen Mgr. Josef Kovařík.
Konference mimo jiné zvolila delegáty na konferenci Šachového svazu České republiky, schválila čerpání rozpočtu za rok 2010, schválila rozpočet na rok 2011. Delegáti prodiskutovali problémy spojené s potížemi ČSTV, diskutovali o úhradě registračních poplatků a problémy s výší členských příspěvků. Usnesení konference je v příloze.
Předseda Šachového svazu Zlínského kraje RNDr. Jiří Ondra poděkoval všem delegátům a všem členům Šachového svazu Zlínského kraje za dosavadní činnost při rozvoji šachu ve Zlínském kraji a za Výkonný výbor slíbil, že se bude dále snažit svou prací přispět k dalšímu prohloubení šachových tradic ve všech regionech Zlínského kraje.

Soubor ke stažení (doc)

26.1.2011  |  přidal: Karel Malinovský   |   kategorie: různéArchiv článků

Zpět na úvodní stránku
© 2005
webmaster: sszk@seznam.cz
Doučování matematiky