Šachový svaz Zlínského kraje
Šachový svaz Zlínského kraje

Poslední aktualizace

19.6.2021Komise mládeže - Přidán dokument (grant na podporu účasti hráčů z LT na letních turnajích)
Nový článek: Rozpis soutěží ŠSZK pro sezónu 2021/2022
Nový článek: Konkurzy na KP v rapidu a blesku
Nový článek: Staré Město mistrem ČR

KP družstev mladších žáků proběhlo v Napajedlích

Za účasti 9 družstev proběhl v příjemném prostředí DDM v Napajedlích Krajský přebor družstev mladších žáků pro rok 2006. Turnaj se hrál systémem každý s každým za řízení hlavního rozhodčího Ladislava Kolomazníka.
Zlaté medaile vybojovalo premiérově družstvo Slavie Kroměříž ve složení Pavel Náplava, Martin Stachoň, Jakub Kvapilík, Josef Kvapilík, Ondřej Ešler a Veronika Červinková. Se stejným bodovým ziskem skončilo na druhém místě družstvo Sokola Postoupky A ve složení Jan Ryšavý, Jan Palášek, Marco Salvadori, Josef Indra , Jana Zpěváková a Tomáš Dvořák. Bronzové medaile zbyly na družstvo ŠK Zlín ve složení Jan Šojdr,Li Xuan Phamová,Barbora Adamcová,Štěpán Šubík,Václav Kovařík a Jakub Martinka. Na jednotlivých šachovnicích byli nejlepší: 1.deska- Dominik Pfeffer (TJ Napajedla)7 bodů, 2.deska- Martin Stachoň(Slavia Kroměříž)7,5 bodu, 3.deska- Václav Lapčík (St. Město B)7,5bodu, 4.deska- Josef Indra(Sokol Postoupky)7,5 bodu, 5.deska- Jana Zpěváková (Sokol Postoupky)8 bodů, 6.deska- Tomáš Železník (SK Boršice B)7 bodů.
První družstvo si zajistilo postup na Mistrovství ČR a přiřadilo se tak ke Starému Městu a Boršicím, které měli přímý postup.

Soubor ke stažení (doc)

25.3.2006  |  přidal: Vladimír Opluštil   |   kategorie: MládežArchiv článků

Zpět na úvodní stránku
© 2005
webmaster: sszk@seznam.cz
Doučování matematiky