Šachový svaz Zlínského kraje
Šachový svaz Zlínského kraje

Poslední aktualizace

19.10.2021Soutěže družstev: Zlínská krajská soutěž - západ (1. kolo – oprava)
Soutěže družstev: Zlínská krajská soutěž - západ (úvodní zpráva – oprava)
18.10.2021Soutěže družstev: Zlínská krajská soutěž - západ (1. kolo)
Soutěže družstev: Zlínská krajská soutěž - východ (1. kolo – oprava)
Mládež, Metodické materiály - Aktuální úkoly byly aktualizovány

M ČR žáků ve Zlatých Horách

V kategorii H16 si zajistil titul přeborníka Cyril Ponížil (ŠK Zlín),již kolo před koncem. Na konec vybojoval 7 bodů. Ve stejné kategorii si také dobře vedli hráči Starého Města, pátý Jakub Uřičář (5,5 bodu) a sedmý Petr Novotný (5 bodů).V kategorii H14 jediný náš zástupce Erik Pfeffer získal 3,5 a skončil v druhé polovině startovního pole.Dokonce dvě kola před koncem si titul zajistil zcela suverénním způsobem Vojtěch Plát (ŠK Staré Město) v kategorii H12. Získal plný počet 9 bodů což je fantastický výsledek. V té samé kategorii si také dobře vedl Luděk Volčík(SK Boršice), který získal 5,5 bodu a celkové pěkné 6. místo.V nejmladší chlapecké kategorii náš zástupce Jan Palášek (Sokol Postoupky) byl po 5.kole v čele se ziskem 4,5 bodu. Ve zbývajících kolech již nezískal ani bod a propadl se až na 10. místo.V kategorii dívek do 16 let Eva Dunglová (Sokol Postoupky) obsadila až 16.místo se ziskem 4 bodů.V kategorii D14 bojovala dlouho o medaile Šárka Valešová (ŠK Staré Město). Nakonec z toho bylo šesté místo se ziskem 5,5 bodu.V kategorii D12 jediná naše zástupkyně Martina Kuciánová( TJ Zborovice) skončila bez bodu poslední devátá.V kategorii D10 se v dobré světle předvedly Martina Fusková(ŠK Staré Město), která obsadilo výborné 4. místo se ziskem 5 bodů, i Lenka Blechová(ŠK Osvětimany), která skončila se 4 body na 10.místě.
Ve FIDE OPENu si nejlépe vedl Michal Krčál (ŠK Zlín), který vybojoval 6,5 bodu a celkové skvělé 3. místo mezi 54 hráči. Velmi pěkné 12. místo ještě obsadil Jiří Hodovský (ŠK Zlín) s 5,5 body.
V národním Openu se do první desítky propracoval Jiří Šantora (Sokol Postoupky).Se ziskem 6 bodů obsadil šesté místo ze 44 účastníků. Osmý skončil Marek Šudoma (ŠK Zlín, 6 bodů) a desátý Jaromír Kucián (TJ Zborovice,5,5).

18.3.2006  |  přidal: Vladimír Opluštil   |   kategorie: MládežArchiv článků

Zpět na úvodní stránku
© 2005
webmaster: sszk@seznam.cz
Doučování matematiky