Šachový svaz Zlínského kraje
Šachový svaz Zlínského kraje

Poslední aktualizace

24.10.2021Soutěže družstev: Regionální přebor Uherské Hradiště (2. kolo)
Soutěže družstev: Regionální přebor Kroměříž (2. kolo)
Soutěže družstev: Zlínský krajský přebor (2. kolo)
Soutěže družstev: Regionální přebor Vsetín (2. kolo)
Soutěže družstev: Regionální přebor Kroměříž (úvodní zpráva – oprava)
Soutěže družstev: Regionální přebor Zlín (2. kolo)
Mládež, Metodické materiály - Aktuální úkoly byly aktualizovány

9. konference Šachového svazu Zlínského kraje

19. ledna 2010 proběhla 9. konference Šachového svazu Zlínského kraje. Z 20 delegátů bylo přítomno 19, chyběl pouze jeden zástupce okresu Kroměříž.
Ústředním tématem konference byl rozpočet na rok 2010. V důsledku změny financování krajských šachových svazů, v důsledku odlivu peněz ze Sazky i částečně vlivem ekonomické krize byl nucen Výkonný výbor řešit finanční situaci Šachového svazu Zlínského kraje a navrhl konferenci řešení zavedením krajských příspěvků.
Po poměrně obsáhlé diskuzi byl jednohlasně pro rok 2010 zaveden krajský příspěvek ve výši 100,- Kč (50,- Kč pro mladší 18.let a starší 65. let). Spolu s celostátními příspěvky to znamená, že každý člen Šachového svazu Zlínského kraje bude od roku 2010 platit členské příspěvky ve výši 200,- Kč (100,- Kč mladší 18.let a starší 65.let).
Delegáti konference v diskuzi upozorňovali na možné snížení počtu šachistů a na to, že další zvýšení členských příspěvků v roce 2011 by již nebylo regionálními šachovými svazy odhlasováno.
Jednomyslné schválení krajských členských příspěvlů i schválení rozpočtu na rok 2010 prokázalo, že regionální šachové svazy Kroměříž, Uherské Hradiště, Vsetín a Zlín přistoupily k velmi konstruktivnímu řešení současné složité ekonomické situace.
Usnesení 9. konference je v odkazu "Dokumenty".

21.1.2010  |  přidal: Karel Malinovský   |   kategorie: různéArchiv článků

Zpět na úvodní stránku
© 2005
webmaster: sszk@seznam.cz
Doučování matematiky