Šachový svaz Zlínského kraje
Šachový svaz Zlínského kraje

Poslední aktualizace

19.10.2021Soutěže družstev: Zlínská krajská soutěž - západ (1. kolo – oprava)
Soutěže družstev: Zlínská krajská soutěž - západ (úvodní zpráva – oprava)
18.10.2021Soutěže družstev: Zlínská krajská soutěž - západ (1. kolo)
Soutěže družstev: Zlínská krajská soutěž - východ (1. kolo – oprava)
Mládež, Metodické materiály - Aktuální úkoly byly aktualizovány

Třetí víkendovka CTM

V DDM Matýsek proběhla ve dnech 7. a 8. prosince třetí víkendovka CTM. Z pozvaných mladých šachistů se akce zúčastnilo 21 dětí. Účastnící byli rozděleni do třech skupin. Trenérský tým ve složení Petr Bažant, Michal Krčál a Martin Šenkýř si pro mladé talenty připravil: střed jako základna pro útok (PB), pohyblivost dámy (MK), izolovaný pěšec (MŠ). Použité materiály se pokusíme do další víkendovky zveřejnit v elektronické podobě.

Kromě šachu byla k dispozici tělocvična, kterou nejen kluci využili k fotbálku, dále pingpongový sál a nejrůznější společenské hry (Osadníci z Katanu, Risk, Dostihy a sázky, Bang!). Velkému zájmu (hlavně v pátek večer) se těšily volné partie a v sobotním odpoledni „lístečkový“ turnaj. Všichni zúčastnění nocovali v DDM, které nám poskytlo spacáky, polštáře, deky, karimatky a nafukovací madrace.

Abychom neumřeli hlady, zajišťovala nám obětavá trojice: Věra Dobešová, Šárka Fusková a Jarka Štefaníková jídlo po celou dobu trvání víkendovky. Z pokrmů byla k dispozici vynikající kyselice (pa), která mizela v bezedných žaludcích, řízek s bramborem (so) či pečivo všeho druhu. Pitný režim v podobě čaje byl samozřejmostí.

Chtěl bych poděkovat celému organizačnímu týmu a lidem, kteří nám nabídli či přímo přiložili ruku k dílu.

Za organizační tým Petr Bažant, vedoucí CTM

10.12.2007  |  přidal: Petr Bažant   |   kategorie: MládežArchiv článků

Zpět na úvodní stránku
© 2005
webmaster: sszk@seznam.cz
Doučování matematiky