HOME
Reg. přebor II Vsetín - ročník 05/05 - zprávy z kol
Region 2 Vsetín - ročník 05/06 Zpráva z kola č. 7 8.02.06
K:7 Z:31 Sokol Huslenky B - Volno
K:7 Z:32 TJ Karolinka B - Francova Lhota B (Bambušek Vladislav) 4 : 1
Bambušek V V 1:0 Surovec V Vrábel P 1:0 Filák M
Kalvas J %:% Sucháček K Orság J 1:0 Sucháček R
Rumánek A %:% Surovec T
K:7 Z:33 Valašské Meziříčí C - A 64 Valašský (Kusík Václav) 0 : 5
Černý L 0:1 Bil V Hořím A 0:1 Poruba R
Mikulenka F 0:1 Horák M Kvasnička J 0:1 Sulek P
Kuřík L 0:1 Karafiát J
K:7 Z:34 SKZ Vsetín C - TJ Vidče B (Galetka Jaromír) 3.5:1.5
Zátopek J 0:1 V Jasný S Klimek D %:% Pernický R
Galetka J 1:0 Smutek V Drábek J 1:0 Vávra D
Rumánek J 1:0 Peterka J
K:7 Z:35 Sokol Branky - Valašská Bystřice (Hradil Václav) 3 : 2
Rýdl V %:% H Růčka P Pastorek A %:% Vančura M
Mužík P 0:1 H Růčka J Holman R 1:0 Růčka J
Hradil V 1:0 Růčka O
1.A 64 Valašský 6 6 0 0 26.0 18 6.TJ Karolinka B 7 1 1 5 12.5 4
2.SKZ Vsetín C 6 6 0 0 21.5 18 7.TJ Vidče B 6 1 1 4 10.5 4
3.Valašská Bystřice 7 4 0 3 21.0 12 8.Valašské Meziříčí C6 1 1 4 9.5 4
4.Sokol Branky 6 3 1 2 16.5 10 9.Francova Lhota B 6 1 0 5 5.0 3
5.Sokol Huslenky B 6 3 0 3 17.5 9
Knápek František
vedoucí soutěže
Region 2 Vsetín - ročník 05/06 Zpráva z kola č. 6 23.01.06
K:6 Z:26 Volno - Sokol Branky
K:6 Z:27 Valašská Bystřice - SKZ Vsetín C (Galetka Jaromír) 2 : 3
Růčka P H 1:0 Zátopek J Vančura M 0:1 Klimek D
Růčka J H %:% Galetka J Andrýs D 0:1 Burdík D
Pražák P %:% Rumánek J
K:6 Z:28 TJ Vidče B - Valašské Meziříčí C (Jasný Stanislav) 3.5:1.5
Jasný S V %:% Lev F Peterka J 0:1 Mikulenka F
Smutek V 1:0 Černý L Vávra D 1:0 Kvasnička J
Maceček M 1:0 Novák L
K:6 Z:29 A 64 Valašský - TJ Karolinka B (Poruba Roman) 5 : 0
Bil V 1:0 Rumánek A Šulek P 1:0 Rapant V
Karafiát J 1:0 Vrábel P Drápala E 1:0 Zbranek V
Poruba R 1:0 Čarnota M
K:6 Z:30 Francova Lhota B - Sokol Huslenky B (Švagera Jaroslav) 0 : 5
Sucháček K 0:1 V Múdrý J Sucháčková P 0:1 Bělíček M
Brlica V 0:1 H Švagera J Sucháčková Z 0:1 Múdrý J
Sucháček R 0:1 Měrka J
1.A 64 Valašský 5 5 0 0 21.0 15 6.Valaš. Meziříčí C 5 1 1 3 9.5 4
2.SKZ Vsetín C 5 5 0 0 18.0 15 7.TJ Vidče B 5 1 1 3 9.0 4
3.Valašská Bystřice 6 4 0 2 19.0 12 8.Francova Lhota B 5 1 0 4 4.0 3
4.Sokol Huslenky B 6 3 0 3 17.5 9 9.TJ Karolinka B 6 0 1 5 8.5 1
5.Sokol Branky 5 2 1 2 13.5 7
Knápek František
vedoucí soutěže
Region 2 Vsetín - ročník 05/06 Zpráva z kola č. 5 9.01.06
K:5 Z:21 Francova Lhota B - Volno
K:5 Z:22 Sokol Huslenky B - A 64 Valašský (Švagera Jaroslav) 1.5:3.5
Múdrý J V 1:0 Bil V Dokoupil T %:% Poruba R
Švagera J H 0:1 Horák M Múdrý J 0:1 Šulek P
Bělíček M 0:1 Karafiát J
K:5 Z:23 TJ Karolinka B - TJ Vidče B (Bambušek Vladislav) 2.5:2.5
Bambušek V V 0:1 V Jasný S Rumánek A %:% Maceček M
Klíma M V %:% Smutek V Valigura P 1:0 Vávra D
Kalvas J %:% V Snoza V
K:5 Z:24 Valašské Meziříčí C - Valašská Bystřice (Novák Libor) 1.5:3.5
Lev F %:% H Růčka J Mikulenka F %:% Vančura M
Černý L %:% Růčka O Kuřík L 0:1 Růčka J
Novák L 0:1 Pražák P
K:5 Z:25 ŠKZ Vsetín C - Sokol Branky (Galetka Jaromír) 3 : 2
Zátopek J %:% Rýdl V Klimek D 1:0 Bambuch A
Galetka J 1:0 Mužík P Závodný J 0:1 Holman R
Rumánek J %:% Pastorek A
1.Valašská Bystřice 5 4 0 1 17.0 12 6.Valašs. Meziříčí C 4 1 1 2 8.0 4
2.A 64 Valašský 4 4 0 0 16.0 12 7.Francova Lhota B 4 1 0 3 4.0 3
3.SKZ Vsetín C 4 4 0 0 15.0 12 8.TJ Karolinka B 5 0 1 4 8.5 1
4.Sokol Branky 5 2 1 2 13.5 7 9.TJ Vidče B 4 0 1 3 5.5 1
5.Sokol Huslenky B 5 2 0 3 12.5 6
Knápek František
vedoucí soutěže
Region 2 Vsetín - ročník 05/06 Zprava z kola č. 4 13.12.05
K:4 Z:16 Volno - SKZ Vsetín C
K:4 Z:17 Sokol Branky - Valašské Meziříčí C (Mužík Petr) 2.5:2.5
Rýdl V %:% Lev F Holman R 1:0 Mikulenka F
Mužík P 0:1 Černý L Holman P 1:0 Kvasnička J
Bambuch A 0:1 Novák L
K:4 Z:18 Valašská Bystřice - TJ Karolinka B (Bambušek Vladislav) 4 : 1
Růčka P H 1:0 V Bambušek V Vančura M 1:0 Orság J
Růčka J H %:% Kalvas J Růčka J 1:0 Morávek S
Růčka O %:% Rumánek A
K:4 Z:19 TJ Vidče B - Sokol Huslenky B (Snoza Václav) 1 : 4
Jasný S V %:% V Múdrý J Maceček M 0:1 Dokoupil T
Smutek V 0:1 H Švagera J Peterka J 0:1 Múdrý J
Snoza V V %:% Bělíček M
K:4 Z:20 A 64 Valašský - Francova Lhota B (Poruba Roman) 5 : 0
Bil V 1:0 Surovec V Drápala E 1:0 Brlica V
Horák M 1:0 Dolina V Brunda K K:0 kontumace
Poruba R 1:0 Surovec T
1.Valašská Bystřice 4 3 0 1 13.5 9 6.Valašské Meziříčí C 3 1 1 1 6.5 4
2.A 64 Valašský 3 3 0 0 12.5 9 7.Francova Lhota B 4 1 0 3 4.0 3
3.SKZ Vsetín C 3 3 0 0 12.0 9 8.TJ Karolinka B 4 0 0 4 6.0 0
4.Sokol Branky 4 2 1 1 11.5 7 9.TJ Vidce B 3 0 0 3 3.0 0
5.Sokol Huslenky B 4 2 0 2 11.0 6
Přeji všem hezké Vánoce a hodně šachových úspěchů v Novém roce 2006!
Knápek František
vedoucí soutěže
Region 2 Vsetín - ročník 05/06 Zpráva z kola č. 3 29.11.05
--------------------------------------------------------------------------------
K:3 Z:11 A 64 Valašský - volno
K:3 Z:12 Francova Lhota B - TJ Vidče B (Jasný Stanislav) 4 : 1
Surovec V 0:1 V Jasný S Brlica V 1:0 Peterka J
Dolina V 1:0 Smutek V Filák M 1:0 Pernický R
Surovec T 1:0 Maceček M
K:3 Z:13 Sokol Huslenky B - Valašská Bystřice (Švagera Jaroslav) 2 : 3
Múdrý J V %:% H Růčka P Bělíček M 1:0 Vančura M
Švagera J H 0:1 H Růčka J Múdrý J %:% Růčka J
Měrka J 0:1 Růčka O
K:3 Z:14 TJ Karolinka B - Sokol Branky (Bambušek Vladislav) 2 : 3
Bambušek V V %:% Rýdl V Valigura P 0:1 Holman R
Kalvas J %:% Mužík P Morávek S %:% Holman P
Rumánek A %:% Pastorek A
K:3 Z:15 Valašské Meziříčí C - ŠKZ Vsetín C (Lev František) 1 : 4
Lev F 1:0 Zátopek J Mikulenka F 0:1 Burdík D
Černý L 0:1 Galetka J Kuřík L 0:1 Závodný J
Novák L 0:1 Klimek D
1.ŠKZ Vsetín C 3 3 0 0 12.0 9 6.Francova Lhota B 3 1 0 2 4.0 3
2.Valašská Bystřice 3 2 0 1 9.5 6 7.Valašské Meziříčí C 2 1 0 1 4.0 3
3.Sokol Branky 3 2 0 1 9.0 6 8.TJ Karolinka B 3 0 0 3 5.0 0
4.A 64 Valašský 2 2 0 0 7.5 6 9.TJ Vidče B 2 0 0 2 2.0 0
5.Sokol Huslenky B 3 1 0 2 7.0 3
Doplňte na soupiskách:
3. Francova Lhota B - organizační pracovník: Karel Sucháček 75614 Francova Lhota 190
T: 571 458 224 MOB: 737 447 588 email: zsfrlhota@centrum.cz
Knápek František
vedoucí soutěže
Region 2 Vsetín - ročník 05/06 Zpráva z kola č. 2 14.11.05
--------------------------------------------------------------------------------
K:2 Z:6 Volno - Valašské Meziříčí C
K:2 Z:7 SKZ Vsetín C - TJ Karolinka B (Galetka Jaromír) 4 : 1
Zátopek J 1:0 V Bambušek V Burdík D 1:0 Valigura P
Galetka J %:% Zbranek V Drábek J %:% Moravek S
Klimek D 1:0 Orság J
K:2 Z:8 Sokol Branky - Sokol Huslenky B (Hradil Václav) 1 : 4
Rýdl V 0:1 V Múdrý J Pastorek A 0:1 Bělíček M
Mužík P 0:1 H Švagera J Holman R 0:1 Múdrý J
Hradil V 1:0 Měrka J
K:2 Z:9 Valašská Bystřice - Francova Lhota B (Růčka Petr) 5 : 0
Růčka P H 1:0 Sucháček K Vančura M 1:0 Sucháčková P
Růčka O 1:0 Brlica V Růčka J 1:0 Sucháčková Z
Pražák P 1:0 Sucháček R
K:2 Z:10 TJ Vidče B - A 64 Valašský (Snoza Václav) 1 : 4
Smutek V %:% Bil V Peterka J 0:1 Poruba R
Snoza V V %:% Horák M Vávra D 0:1 Šulek P
Maceček M 0:1 Karafiát J
1.ŠKZ Vsetín C 2 2 0 0 8.0 6 6.Valašské Meziříčí C 1 1 0 0 3.0 3
2.A 64 Valašský 2 2 0 0 7.5 6 7.TJ Karolinka B 2 0 0 2 3.0 0
3.Valašská Bystrice 2 1 0 1 6.5 3 8.TJ Vidče B 1 0 0 1 1.0 0
4.Sokol Branky 2 1 0 1 6.0 3 9.Francova Lhota B 2 0 0 2 0.0 0
5.Sokol Huslenky B 2 1 0 1 5.0 3
Knápek František
vedoucí soutěže
Region RP II Vsetín - ročník 05/06 Zpráva z kola č. 1 24.10.05
--------------------------------------------------------------------------------
K:1 Z:1 TJ Vidče B - volno
K:1 Z:2 A 64 Valašský - Valašská Bystřice (Poruba Roman) 3.5:1.5
Bil V 0:1 H Růčka P Poruba R 1:0 Pražák P
Horák M %:% H Růčka J Šulek P 1:0 Vančura M
Karafiát J 1:0 Růčka O
K:1 Z:3 Francova Lhota B - Sokol Branky (Hradil Václav) 0 : 5
Brlica V 0:1 Rýdl V Sucháčková P 0:1 Holman R
Filák M 0:1 Mužík P Sucháčková Z 0:1 Holman P
Kučný J 0:1 Hradil V
K:1 Z:4 Sokol Huslenky B - ŠKZ Vsetín C (Švagera Jaroslav) 1 : 4
Švagera J H %:% Zátopek J Maňák P 0:1 Burdík D
Měrka J 0:1 Galetka J Horák A 0:1 Závodný J
Bělíček M %:% Klimek D
K:1 Z:5 TJ Karolinka B - Valašské Meziříčí C (Bambušek Vladislav) 2 : 3
Kalvas J %:% Lev F Valigura P %:% Mikulenka F
Vrabel P 0:1 Černý L Moravek S 1:0 Kuřík L
Orság J 0:1 Novák L
1.Sokol Branky 1 1 0 0 5.0 3 6.Valašská Bystřice 1 0 0 1 1.5 0
2.ŠKZ Vsetín C 1 1 0 0 4.0 3 7.Sokol Huslenky B 1 0 0 1 1.0 0
3.A 64 Valašský 1 1 0 0 3.5 3 8.TJ Vidče B 0 0 0 0 0.0 0
4.Valašs. Meziříčí C 1 1 0 0 3.0 3 9.Francova Lhota B 1 0 0 1 0.0 0
5.TJ Karolinka B 1 0 0 1 2.0 0
Doplnění rozpisu:
1. TJ Vidče B: další el. adresa kapitána: VSmutek@mstechnik.cz
2. Huslenky B: změna el. adresy kapitána: pavju@centrum.cz
Knapek František
vedoucí soutěže