HOME

Krajská soutěž družstev mladšího dorostu 2004

Otrokovice, 6.11.2004


Konečné pořadí:

Poř. Tým Part. + = - MP Z Body 1 Sokol Holešov 7 6 0 1 12 24˝ 2 Staré Město D 7 5 1 1 11 22˝ 3 Zborovice 7 5 0 2 10 22˝ 4 Slavia Kroměříž B 7 4 1 2 9 19˝ 5 Zlín B 7 4 0 3 8 22 6 Zlín C 7 4 0 3 8 18˝ 7 SK Boršice C 7 3 1 3 7 20 8 Napajedla B 7 3 1 3 7 16˝ 9 Zlín D 7 3 0 4 6 19˝ 10 DDM Bojkovice 7 3 0 4 6 17 11 Jiskra Otrokovice 7 2 1 4 5 13˝ 12 Duha Holešov 7 2 1 4 5 11˝ 13 SK Boršice D 7 1 0 6 2 9 14 Zlín E 7 1 0 6 2 8˝

Výsledky šachovnic (po 7. kole)

– mimo kontumačních bodů – třídění podle bodů, počtu partií vzestupně (méně je lepší), výkonu

1. šachovnice

Por. Jméno Rtg Tým Body Partie Rp 1 Střelec Marek 1250 Zlín B 6˝ 7 2222 2 Rafaja Marek 1278 Sokol Holešov 6 7 2109 3 Svašek Jan 1250 Zborovice 5˝ 7 2030 4 Vaňhara Jan 1000 DDM Bojkovice 5 7 1958 5 Hubáček Jiří 1250 Zlín E 4 7 1850 6 Strouhalová Lenka 1389 Zlín C 4 7 1850 7 Fridrich Václav 1100 Napajedla B 3˝ 7 1800 8 Polášek Přemysl H 1250 Slavia Kroměříž B 3˝ 7 1800 9 Kolomazník Filip 1100 Zlín D 3 7 1750 10 Čechmánek Tomáš 1100 Jiskra Otrokovice 2 7 1642 11 Fusek Lukáš 1000 Staré Město D 2 7 1642 12 Klučka Marek 1250 SK Boršice C 2 7 1642 13 Vaňhara Pavel 1100 SVČ Duha Holešov 2 7 1642 14 Hanák Petr 1100 SK Boršice D 0 7 1123

2. šachovnice

Por. Jméno Rtg Tým Body Partie Rp 1 Kolomazník Barbora 1100 Zlín D 6 7 2109 2 Grézl Tomáš 1250 Slavia Kroměříž B 5 7 1958 3 Indrák Jiří 1250 Zborovice 5 7 1958 4 Vaňhara Jan 1250 Sokol Holešov 5 7 1958 5 Čelůstka Jakub 1100 Zlín C 4˝ 7 1902 6 Blaha Jakub 1000 Staré Město D 4 7 1850 7 Jurák Marek 1100 Zlín B 4 7 1850 8 Zámečník Jíří 1100 Napajedla B 3˝ 7 1800 9 Kozubík Lukáš 1000 DDM Bojkovice 3 7 1750 10 Škrabal Nikolas 1100 SK Boršice D 2˝ 7 1698 11 Wunderlich David 1250 SK Boršice C 2 7 1642 12 Dohnálek Martin 1100 SVČ Duha Holešov 1˝ 7 1570 13 Šubík Štěpán 1000 Zlín E 1 6 1527 14 Le Daniel 1100 Jiskra Otrokovice 0 4 1123

3. šachovnice

Por. Jméno Rtg Tým Body Partie Rp 1 Romaňák Jan 1100 Zlín D 5˝ 7 2030 2 Stachoň Martin 1250 SK Boršice C 5˝ 7 2030 3 Tomečková Aneta 1250 Sokol Holešov 5˝ 7 2030 4 Prachař David 1250 Zborovice 5 7 1958 5 Hlaváček Radek 1000 Staré Město D 4˝ 7 1902 6 Phamová Xuan Mai 1000 Zlín C 3˝ 7 1800 7 Zámečník Tomáš 1100 Napajedla B 3˝ 7 1800 8 Polišenský Tomáš 1000 SVČ Duha Holešov 3 7 1750 9 Weis Matěj 1000 Zlín B 2˝ 7 1698 10 Řezníček Jakub 1000 Jiskra Otrokovice 2 6 1675 11 Kučeřík Pavel 1100 Slavia Kroměříž B 2 7 1642 12 Polášek Martin 1100 SK Boršice D 2 7 1642 13 Švestka Vít 1000 DDM Bojkovice 2 7 1642 14 Phamová Xuan Lin 1000 Zlín E ˝ 6 1399

4. šachovnice

Por. Jméno Rtg Tým Body Partie Rp 1 Fusková Martina 1000 Staré Město D 7 7 2244 2 Janska Petr 1100 SK Boršice C 6 7 2109 3 Holeňák Radek 1000 Zlín B 5 7 1958 4 Kozák Marek 1000 Napajedla B 5 7 1958 5 Ogrodník Marek 1000 DDM Bojkovice 4 7 1850 6 Sedláček Jakub 1100 Sokol Holešov 4 7 1850 7 Tománek Pavel 1000 SK Boršice D 3˝ 7 1800 8 Čech Jan 1000 Jiskra Otrokovice 3 5 1872 9 Bajer Dominik 1000 Zlín C 3 7 1750 10 Kuciánová Martina 1000 Zborovice 2˝ 7 1698 11 Červínková Veronika 1100 Slavia Kroměříž B 2 7 1642 12 Polášek Michal 1000 Zlín D 2 7 1642 13 Rafaja Jakub 1000 SVČ Duha Holešov 2 7 1642 14 Sporek David 1000 Zlín E 1 7 1491

5. šachovnice

Por. Jméno Rtg Tým Body Partie Rp 1 Jonášková Pavla 1100 Slavia Kroměříž B 6 6 2222 2 Vybíral Petr 1000 Staré Město D 5 7 1958 3 Čaloud Jakub 1000 Zlín B 4 7 1850 4 Petráš Pavel 1100 Sokol Holešov 4 7 1850 5 Hromada Martin 1100 SK Boršice C 3˝ 6 1857 6 Kucián Martin 1000 Zborovice 3˝ 6 1857 7 Sitko Tomáš 1000 Zlín C 3˝ 7 1800 8 Dočkal Tomáš 1000 Zlín D 3 7 1750 9 Nevřala Michal 1000 SVČ Duha Holešov 2 6 1675 10 Somr Jaroslav 1000 DDM Bojkovice 2 6 1675 11 Janda Robert 1000 Jiskra Otrokovice 1 5 1560 12 Křižák Jakub H 1000 Napajedla B 1 7 1491 13 Skalka Jakub 1000 SK Boršice D 0 6 1123

6. šachovnice

Por. Jméno Rtg Tým Body Partie Rp 1 Kazíková Petra 1000 Jiskra Otrokovice 4˝ 5 2166