HOME

VC regionu UH 2005

Hluk, 12.11.2005


Starší kategorie:

Por. St.c. Jméno Rtg FED Klub Body BH. B
1 1 Gabriel Adam 1784 CZE Boršice 32
2 2 Volčík Luděk 1504 CZE Boršice 6 30
3 3 Zíka Tomáš 1449 CZE Napajedla 5 31½
4 8 Bureš Roman 1250 CZE St.Město 5 28
5 5 Plevák Petr 1364 CZE St.Město 5 25½
6 4 Mikuláštík David 1381 CZE St.Město 31½
7 17 Peška Martin 1100 CZE Osvětimany 27
8 6 Fusek Lukáš 1265 CZE St.Město 4 28½
9 9 Fridrich Václav 1250 CZE Napajedla 4 28
10 15 Kolomazník Vojtěch 1100 CZE Hluk 4 26½
11 22 Hlavačka Daniel 1000 CZE St.Město 4 23½
12 11 Malčík Michal 1250 CZE Veselí n. M. 4 18
13 12 Náplava Jakub 1250 CZE Osvětimany 30½
14 10 Hubáček Jiří 1250 CZE Napajedla 28
15 7 Blecha Martin 1250 CZE Osvětimany 26½
16 16 Lapčík Václav 1100 CZE St.Město 3 25½
17 25 Světinský Antonín 1000 CZE Dol.Němčí 3 24½
18 20 Zmrzlík Roman 1100 CZE Hluk 3 24
19 24 Smetana Jan 1000 CZE Dol.Němčí 3 23
20 18 Slabý Milan 1100 CZE Boršice 3 22
21 14 Kolomazník Milan 1100 CZE Hluk 3 21½
22 13 Klučka Marek 1100 CZE Boršice 3 20
23 27 Těthal Pavel 1000 CZE Veselí n. M. 21
24 19 Vaculík Lukáš 1100 CZE Osvětimany 2 20½
25 26 Světinský Ladislav 1000 CZE Dol.Němčí 2 18
26 23 Kolaříková Magda 1000 CZE Bojkovice 2 17½
27 21 Andrýsek Marek 1000 CZE Hluk 1 18
28 28 Štipčák Radim 1000 CZE Hluk ½ 15½


Mladší kategorie:

Por. St.c. Jméno Rtg FED Klub Body BHm.
1 1 Dobeš Vojtěch 1250 CZE St.Město 8 29
2 30 Vybíral Petr 1000 CZE St.Město 30
3 4 Zatloukal Jakub 1250 CZE Napajedla 30½
4 2 Fusková Martina 1250 CZE St.Město 27½
5 15 Šimoník Adam 1100 CZE Veselí n. M. 24
6 11 Sedlář Adam 1100 CZE Kunovice 5 31½
7 12 Skalka Jan 1100 CZE Veselí n. M. 5 29½
8 5 Štefaník Richard 1250 CZE St.Město 5 26
9 21 Lessy Tomáš 1000 CZE Kunovice 5 25½
10 3 Janska Petr 1250 CZE Boršice 5 25
11 7 Blechová Lenka 1100 CZE Osvětimany 27
12 14 Tománek Pavel 1100 CZE Boršice 26½
13 10 Náplava Lukáš 1100 CZE Osvětimany 24½
14 8 Chabiča Martin 1100 CZE Veselí n. M. 24½
15 6 Bačáková Tereza 1100 CZE Boršice 23
16 9 Hanák Petr 1100 CZE Boršice 21
17 19 Kolomazník Ondřej 1000 CZE Hluk 4 27
18 24 Ogrodník Marek 1000 CZE Bojkovice 4 25½
19 35 Øičica Dominik 1000 CZE Veselí n. M. 4 25
20 32 Švestka Vít 1000 CZE Bojkovice 4 25
21 16 Budíková Kateřina 1000 CZE Osvětimany 4 22½
22 17 Caudr Jan 1000 CZE Veselí n. M. 4 21
23 13 Slabá Lenka 1100 CZE Boršice 24½
24 22 Malčík David 1000 CZE Veselí n. M. 22½
25 31 Ševčíková Klára 1000 CZE Hluk 21½
26 33 Železník Tomáš 1000 CZE Boršice 20½
27 27 Stodulka David 1000 CZE Boršice 3 23
28 28 Suchánek Adam 1000 CZE St.Město 3 23
29 34 Černochová Leona 1000 CZE Osvětimany 3 23
30 23 Náplavová Erika 1000 CZE Osvětimany 3 22½
31 20 Lapčíková Alžběta 1000 CZE St.Město 3 18
32 26 Skřivánek Přemysl 1000 CZE Veselí n. M. 21
33 29 Vajčner Petr 1000 CZE Osvětimany 19½
34 18 Kadlček Dominik 1000 CZE Dol.Němčí 20
35 25 Pleváková Veronik 1000 CZE St.Město 20