Moravský pohár 2004

Final Ranking

Rank Team Gam. + = - Pts. MP
1 SŠŠ ŠK Staré Město A 7 6 0 1 23 12
2 Vinohrady Brno 7 4 2 1 19 10
3 ŠK Veselí n. Mor. A 7 5 1 1 18˝ 11
4 ŠK ZŠ Brankovice A 7 3 4 0 18˝ 10
5 SK Boršice B 7 5 0 2 17˝ 10
6 TJ Postoupky B 7 5 0 2 17˝ 10
7 SŠŠ ŠK Staré Město B 7 3 3 1 17˝ 9
8 TJ Postoupky A 7 3 2 2 17˝ 8
9 SK Boršice A 7 3 1 3 17˝ 7
10 SK Prostějov A 7 4 0 3 16˝ 8
11 Slavia Kroměříž 7 4 1 2 16 9
12 TJ ŠK Libina 7 4 1 2 15 9
13 SŠŠ ŠK Staré Město C 7 3 1 3 15 7
14 Astra Zlín 7 3 1 3 14˝ 7
15 ŠKZ Vsetín 7 3 1 3 14˝ 7
16 SŠŠ ŠK Staré Město D 7 3 1 3 14˝ 7
17 ŠK ZŠ Brankovice B 7 3 2 2 14 8
18 SK Napajedla 7 2 3 2 14 7
19 TJ Postoupky C 7 2 3 2 14 7
20 ŠK TJ Komořany A 7 3 0 4 14 6
21 Přemyslovice A 7 3 2 2 13˝ 8
22 TJ Bučovice 7 3 1 3 13˝ 7
23 ŠK Veselí n. Mor. B 7 3 1 3 13 7
24 DDM Naměšť n. Oslavou 7 2 3 2 13 7
25 ŠK TJ Komořany B 7 2 2 3 13 6
26 SŠŠ ŠK Staré Město E 7 2 2 3 12˝ 6
27 SK Junior Prostějov B 7 3 0 4 12 6
28 Prostějov MIX 7 2 2 3 11˝ 6
29 SK Boršice C 7 2 1 4 11˝ 5
30 ŠK ZŠ Brankovice C 7 1 3 3 11 5
31 Přemyslovice B 7 1 2 4 11 4
32 ŠK ZŠ Brankovice D 7 2 0 5 10˝ 4
33 Osvětimany A 7 2 1 4 10 5
34 Sokol Postoupky D 7 1 2 4 9 4
35 DDM Bojkovice 7 1 1 5 8 3
36 Osvětimany B 7 0 0 7 0


Board 1

Rank Name Rtg Team Pts. Rtg +
1 Mička David 1581 TJ ŠK Libina 6 1299 6
2 Bartas Pavel 1250 SK Napajedla 6 1264 6
3 Volčík Stanislav 1406 SK Boršice A 1527 4
4 Hejný Jaroslav 1897 ŠK ZŠ Brankovice A 1522 5
5 Plát Vojtěch 1583 SŠŠ ŠK Staré Město A 5 1556 3
6 Jakubíček Milan 1250 ŠK Veselí n. Mor. B 5 1226 5
7 Žák Josef 1351 DDM Naměšť n. Oslavou 5 1156 5
8 Večeřa Petr 1000 Sokol Postoupky D 5 1086 5
9 Vičar Petr 1739 ŠK Veselí n. Mor. A 1558 3
10 Novák Vítězslav 1637 Vinohrady Brno 1517 3
11 Valešová Šárka 1561 SŠŠ ŠK Staré Město B 1470 4
12 Šudoma Marek 1336 Astra Zlín 1335 4
13 Fiala Václav 1250 SK Boršice B 1311 4
14 Basovník Marek 1351 TJ Postoupky B 1296 4
15 Burdík David 1345 ŠKZ Vsetín 4 1354 4
16 Fojtík Jan 1100 ŠK TJ Komořany B 4 1263 4
17 Sedlář Vít 1250 TJ Bučovice 4 1198 4
18 Snídal Roman 1000 Prostějov MIX 4 1098 4
19 Konečná Alena 1250 ŠK TJ Komořany A 1310 3
20 Martišek Jiří 1788 TJ Postoupky A 3 1518 3
21 Frank Michal 1100 SŠŠ ŠK Staré Město D 3 1342 2
22 Mikuláštík David 1250 SŠŠ ŠK Staré Město C 3 1308 3
23 Hajtmar Luboš 1423 ŠK ZŠ Brankovice B 3 1231 2
24 Vodica Tomáš 1250 TJ Postoupky C 3 1183 3
25 Náplava Jakub 1000 Osvětimany A 3 1135 2
26 Frýbort Daniel 1100 SK Junior Prostějov B 3 1133 2
27 Korbička Jiří 1000 ŠK ZŠ Brankovice C 3 1094 3
28 Trunda Otakar 1581 SK Prostějov A 1376 2
29 Kresta Jan 1250 Slavia Kroměříž 1338 2
30 Gabriel Tomáš 1250 SK Boršice C 2 1250 2
31 Dolinský Jiří 1000 DDM Bojkovice 2 1071 2
32 Bauer Karel 1000 Přemyslovice B 1 1172 1
33 Daněk 1000 ŠK ZŠ Brankovice D 1 1132 1
34 Pazdera Martin 1000 Osvětimany B 1 1086 1
35 Kutý Jiří 1000 Přemyslovice A ˝ 1269 0
36 Doupovcová Jolana 1000 SŠŠ ŠK Staré Město E 0 1146 0

Board 2

Rank Name Rtg Team Pts. Rtg +
1 Vavřík Jiří 1792 SŠŠ ŠK Staré Město A 6 1471 6
2 Páral Adam 1634 Vinohrady Brno 6 1413 5
3 Hlaváček Pavel 1313 TJ Postoupky B 6 1233 6
4 Uřičář Jakub 1751 ŠK Veselí n. Mor. A 1492 5
5 Přibyl Tomáš 1378 SŠŠ ŠK Staré Město B 5 1453 4
6 Klučka Marek 1250 SK Boršice C 5 1215 5
7 Prokopec Zdeněk 1682 TJ Postoupky A 1466 4
8 Krček David 1422 SK Prostějov A 1248 4
9 Zapletal Jiří 1000 Přemyslovice A 1241 4
10 Orálek Radek 1250 ŠK TJ Komořany A 1233 4
11 Pfeffer Erik 1250 SK Boršice B 4 1301 4
12 Loucký Tomáš 1250 ŠK ZŠ Brankovice B 4 1191 4
13 Bocan Lukáš 1000 Přemyslovice B 4 1150 4
14 Slavík Martin 1250 TJ Postoupky C 4 1121 4
15 Dobeš Vojtěch 1000 SŠŠ ŠK Staré Město E 4 1107 4
16 Čala Luděk 1000 Prostějov MIX 4 1100 4
17 Náplava Petr 1250 SK Boršice A 1527 3
18 Zavadilová Barbora 1739 ŠK ZŠ Brankovice A 1516 3
19 Plevák Pavel 1100 SŠŠ ŠK Staré Město D 1269 3
20 Kostka Michal 1250 Slavia Kroměříž 1222 3
21 Sádlík Michal 1250 TJ Bučovice 1183 3
22 Burdík Marek 1100 ŠKZ Vsetín 3 1348 3
23 Medek Martin 1250 SŠŠ ŠK Staré Město C 3 1254 3
24 Pokorný Petr 1250 SK Napajedla 3 1235 3
25 Vaculík Lukáš 1000 Osvětimany A 3 1114 3
26 Indra Luděk 1000 Sokol Postoupky D 3 1107 3
27 Němeček Jiří 1000 ŠK ZŠ Brankovice D 3 1100 3
28 Střelec Marek 1250 Astra Zlín 1303 2
29 Mikláš Adam 1250 TJ ŠK Libina 1250 2
30 Jakubíček Dominik 1100 ŠK Veselí n. Mor. B 1203 2
31 Kocman Richard 1250 ŠK TJ Komořany B 2 1190 2
32 Homola Tomáš 1250 DDM Naměšť n. Oslavou 2 1121 2
33 Tvrdík Michal 1100 SK Junior Prostějov B 2 1107 2
34 Katolická Veronika 1000 DDM Bojkovice 1 1071 1
35 Chalabala Radek 1100 ŠK ZŠ Brankovice C ˝ 1071 0
36 Lavička Zbyněk 1000 Osvětimany B 0 1086 0

Board 3

Rank Name Rtg Team Pts. Rtg +
1 Dvouletý Pavel 1769 SŠŠ ŠK Staré Město A 1386 6
2 Stachoň Martin 1250 Slavia Kroměříž 6 1168 6
3 Pištěk Jan 1525 ŠK Veselí n. Mor. A 1456 5
4 Trunda Aleš 1100 SK Prostějov A 1184 5
5 Daněk Roman 1250 TJ Postoupky C 1057 5
6 Náplava Pavel 1250 SK Boršice B 5 1210 5
7 Bureš Roman 1100 SŠŠ ŠK Staré Město C 5 1179 5
8 Fusek Lukáš 1000 SŠŠ ŠK Staré Město E 5 1086 5
9 Gabriel Adam 1250 SK Boršice A 1412 4
10 Búřilová Petra 1491 Vinohrady Brno 1304 3
11 Zavadil Roman 1650 ŠK ZŠ Brankovice A 4 1416 3
12 Šilhavík Marek 1250 SŠŠ ŠK Staré Město B 4 1320 3
13 Tomek Miroslav 1100 ŠKZ Vsetín 4 1251 4
14 Ošťádal Josef 1000 Přemyslovice A 4 1086 4
15 Altman Petr 1250 ŠK ZŠ Brankovice B 4 1079 4
16 Ivaskiv Nikolaj 1100 SK Junior Prostějov B 4 1064 4
17 Dvořák Martin 1679 TJ Postoupky A 1378 3
18 Machalík Marek 1000 TJ Postoupky B 1150 3
19 Gerstberger Zdeněk 1100 ŠK Veselí n. Mor. B 1114 3
20 Spáčil 1000 ŠK ZŠ Brankovice D 1079 3
21 Vodička Nikolas 1100 ŠK ZŠ Brankovice C 1050 3
22 Štercl Ladislav 1250 ŠK TJ Komořany A 3 1211 3
23 Rathúský Roman 1250 SŠŠ ŠK Staré Město D 3 1206 3
24 Fridrich Václav 1100 SK Napajedla 3 1188 3
25 Smejkal Martin 1100 ŠK TJ Komořany B 3 1129 3
26 Homola Martin 1100 DDM Naměšť n. Oslavou 3 1121 3
27 Blecha Martin 1000 Osvětimany A 3 1114 3
28 Nesvadba Tomáš 1100 Astra Zlín 1170 2
29 Janska Petr 1100 SK Boršice C 1136 2
30 Švestka Vítek 1000 DDM Bojkovice 2 1050 2
31 Kania Jaroslav 1100 TJ ŠK Libina 1207 1
32 Mlčoch Jiří 1000 Prostějov MIX 1079 1
33 Mrvová Kristýna 1000 Osvětimany B 1064 1
34 Katolický Ondřej 1100 TJ Bučovice 1 1161 1
35 Ošťádal Jaroslav 1000 Přemyslovice B 1 1107 1
36 Hrubý Ondřej 1000 Sokol Postoupky D 0 1043 0

Board 4

Rank Name Rtg Team Pts. Rtg +
1 Dvořák Petr 1624 TJ Postoupky A 1322 6
2 Čuprová Iva 1647 ŠK ZŠ Brankovice A 1355 5
3 Horsák Jan 1655 SŠŠ ŠK Staré Město A 1339 5
4 Jakšík Marek 1100 SŠŠ ŠK Staré Město D 5 1208 5
5 Kusý Josef 1250 TJ ŠK Libina 5 1186 5
6 Strouhalová Lenka 1250 Astra Zlín 5 1186 5
7 Sedlář Martin 1100 TJ Bučovice 5 1153 5
8 Janeček Pavel 1000 Přemyslovice B 5 1071 5
9 Vičarová Veronika 1000 Přemyslovice A 1129 4
10 Volčík Luděk 1250 SK Boršice A 4 1358 4
11 Hubáček Kamil 1250 SŠŠ ŠK Staré Město B 4 1355 4
12 Veselý Michal 1354 Vinohrady Brno 4 1285 3
13 Pfeffer Dominik 1250 SK Boršice B 4 1251 4
14 Trubačík Vojtěch 1250 SŠŠ ŠK Staré Město C 4 1192 4
15 Krčková Šárka 1250 SK Prostějov A 4 1186 4
16 Fojtík Tomáš 1100 ŠK TJ Komořany B 4 1129 4
17 Jonášková Pavla 1250 Slavia Kroměříž 4 1114 4
18 Knapová Martina 1100 ŠK ZŠ Brankovice C 4 1050 4
19 Závodný Jaroslav 1100 ŠKZ Vsetín 1189 3
20 Ryšavý Jan 1250 TJ Postoupky B 1171 3
21 Fusková Martina 1000 SŠŠ ŠK Staré Město E 1029 3
22 Jakubíček Robin 1250 ŠK Veselí n. Mor. A 3 1411 2
23 Chubirka Vadim 1250 ŠK TJ Komořany A 3 1189 3
24 Láníček Ondřej 1100 ŠK ZŠ Brankovice B 3 1136 3
25 Oršula Jan 1000 DDM Naměšť n. Oslavou 3 1100 3
26 Frýbort Dominik 1100 SK Junior Prostějov B 3 1086 3
27 Vodička Daniel 1000 ŠK ZŠ Brankovice D 3 1057 3
28 Ogrodník Marek 1000 DDM Bojkovice 3 1050 3
29 Zatloukal Jakub 1100 SK Napajedla 2 1172 2
30 Hanák Petr 1100 SK Boršice C 2 1171 2
31 Malčík Michal 1100 ŠK Veselí n. Mor. B 2 1114 2
32 Dub Vojtěch 1000 Prostějov MIX 2 1100 2
33 Salvadori Marco 1100 TJ Postoupky C 1064 1
34 Peška Martin 1000 Osvětimany A 1 1093 1
35 Hrubý Jakub 1000 Sokol Postoupky D 1 1064 1
36 Sabó Tomáš 1000 Osvětimany B 0 1064 0