HOME

Krajský přebor družstev ml. žáků 2005

Napajedla, 2.4.2005


Konečné pořadí

Por. Tým Part. + = - MP Z Body 1 Boršice A 7 7 0 0 14 36,5 2 Zlín A 7 6 0 1 12 32,5 3 Staré Město B 7 5 0 2 10 25,5 4 Staré Město C 7 4 1 2 9 20,0 5 Postoupky B 7 4 0 3 8 23,5 6 Kroměříž 7 3 1 3 7 19,5 7 Napajedla 7 3 1 3 7 19,5 8 Osvětimany A 7 3 0 4 6 20,5 9 Zborovice 7 2 2 3 6 20,0 10 Boršice B 7 3 0 4 6 19,0 11 Zlín C 7 3 0 4 6 17,0 12 Zlín B 7 2 1 4 5 22,0 13 Osvětimany B 7 1 0 6 2 6,0 14 TJ Bojkovice 7 0 0 7 0 9,5

Šach. 1

Por. Jméno Rtg Tým Body Partie Rtg-Ř 1 Gabriel Adam 1449 Boršice A 6,5 7 1258 2 Střelec Marek 1476 Zlín A 5,5 7 1247 3 Náplava Jakub 1250 Osvětimany A 4,5 7 1275 4 Náplava Pavel 1331 Boršice B 4,5 7 1254 5 Kroupa Zdeněk 1250 Kroměříž 4,5 7 1236 6 Plevák Petr 1250 Staré Město B 3,5 7 1287 7 Prachař David 1250 Zborovice 3,5 7 1211 8 Rathúský Roman 1100 Staré Město C 3,5 7 1182 9 Peška Martin 1000 Osvětimany B 3,0 7 1178 10 Phamová Mai 1000 Zlín B 2,5 7 1183 11 Fridrich Václav 1100 Napajedla 2,5 7 1168 12 Šojdr Jan 1250 Zlín C 2,0 6 1197 13 Salvadori Marco 1250 Postoupky B 1,5 7 1225 14 Švestka Vít 1100 TJ Bojkovice 1,0 7 1147

Šach. 2

Por. Jméno Rtg Tým Body Partie Rtg-Ř 1 Šudoma Marek 1337 Zlín A 6,5 7 1163 2 Holeňák Radek 1000 Zlín B 6,0 7 1071 3 Volčík Luděk 1544 Boršice A 5,5 7 1120 4 Palášek Jan 1250 Postoupky B 5,0 7 1098 5 Bureš Roman 1100 Staré Město C 5,0 7 1084 6 Weis Matěj 1100 Zlín C 4,5 7 1050 7 Blecha Martin 1000 Osvětimany A 4,0 7 1247 8 Holomčík Libor 1000 TJ Bojkovice 3,5 7 1064 9 Vojtík Jakub 1250 Staré Město B 3,0 7 1162 10 Kucián Martin 1250 Zborovice 2,5 7 1092 11 Kozák Marek 1000 Napajedla 2,0 7 1098 12 Ešler Ondřej 1000 Kroměříž 1,0 7 1213 13 Hromada Martin 1000 Boršice B 1,0 7 1212 14 Bujáček Martin 1000 Osvětimany B 0,0 7 1142

Šach. 3

Por. Jméno Rtg Tým Body Partie Rtg-Ř 1 Pfeffer Erik 1299 Boršice A 7,0 7 1102 2 Strouhalová Lenka 1361 Zlín A 6,0 7 1071 3 Vybíral Petr 1100 Staré Město C 5,0 7 1116 4 Zatloukal Jakub 1100 Napajedla 5,0 7 1102 5 Blaha Jakub 1000 Staré Město B 4,5 7 1130 6 Stachoň Martin 1250 Kroměříž 4,5 7 1086 7 Vaculík Lukáš 1000 Osvětimany A 3,0 7 1109 8 Horáková Michaela 1100 Zborovice 3,0 7 1093 9 Tománek Pavel 1000 Boršice B 2,5 7 1109 10 Chvíla Martin 1000 Zlín B 2,5 7 1029 11 Navrátil Jiří 1000 Postoupky B 2,0 7 1102 12 Budíková Kateřina 1000 Osvětimany B 2,0 7 1071 13 Kolaříková Magda 1000 TJ Bojkovice 1,5 7 1043 14 Čaloud Jakub 1000 Zlín C 0,5 6 1017

Šach. 4

Por. Jméno Rtg Tým Body Partie Rtg-Ř 1 Grézl Tomáš 1250 Kroměříž 6,0 7 1107 2 Fusek Lukáš 1100 Staré Město B 6,0 7 1086 3 Pfeffer Dominik 1250 Boršice A 6,0 7 1064 4 Kolomazníková Barbora 1000 Zlín A 5,0 7 1064 5 Lapčík Václav 1000 Staré Město C 5,0 7 1050 6 Slabá Lenka 1000 Boršice B 4,0 7 1064 7 Roháčková Eliška H 1100 Postoupky B 4,0 7 1050 8 Mrvová Kristýna 1000 Osvětimany A 3,0 7 1079 9 Ančinec Lukáš 1000 Napajedla 3,0 7 1050 10 Lanková Barbora 1000 Zlín C 2,0 6 1058 11 Horák Roman 1100 Zborovice 2,0 7 1071 12 Březík Jan 1000 Zlín B 2,0 7 1029 13 Pšenica Marek H 1000 Osvětimany B 1,0 7 1050 14 Dočkal Tomáš 1000 Zlín C 0,0 5 1070 15 Švestka Roman 1000 TJ Bojkovice 0,0 7 1014

Šach. 5

Por. Jméno Rtg Tým Body Partie Rtg-Ř 1 Fusková Martina 1100 Staré Město B 6,0 7 1070 2 Jurák Marek 1000 Zlín A 5,5 7 1084 3 Čermáková Radka 1387 Boršice A 5,0 6 1033 4 Sokolínský Daniel 1100 Zborovice 5,0 7 1070 5 Indra Josef 1100 Postoupky B 4,0 6 1017 6 Sitko Tomáš 1000 Zlín C 3,5 6 1033 7 Kovařík Václav 1000 Zlín B 3,0 6 1050 8 Pokorná Pavla 1000 Napajedla 3,0 6 1033 9 Skupinová Ivana 1000 Boršice B 3,0 7 1098 10 Sommer Jaroslav 1100 TJ Bojkovice 2,5 6 1017 11 Náplava Lukáš 1000 Osvětimany A 1,5 7 1098 12 Pleváková Veronika 1000 Staré Město C 0,5 6 1033 13 Šimčáková Julie 1000 Kroměříž 0,5 7 1098

Šach. 6

Por. Jméno Rtg Tým Body Partie Rtg-Ř 1 Vybíral Jan 1100 Postoupky B 5,0 6 1000 2 Janska Petr 1100 Boršice A 4,5 6 1017 3 Blechová Lenka 1000 Osvětimany A 4,5 7 1043 4 Juřena Matyáš 1000 Zlín B 3,0 5 1020 5 Bačáková Tereza 1000 Boršice B 3,0 6 1033 6 Šubík Štěpán 1000 Zlín A 3,0 6 1033 7 Štefaník Richard 1000 Staré Město B 2,5 7 1029 8 Kuciánová Martina 1100 Zborovice 2,0 5 1020 9 Červinková Veronika 1000 Kroměříž 2,0 6 1050 10 Martinka Jakub 1000 Zlín C 0,5 2 1050 11 Ančinec Vilém 1000 Napajedla 0,0 4 1025 Na MČR družstev mladších žáků postupuje družstvo: · SK Boršice · Ing. Stanislav Volčík M: 777 707 525, e-mail: volcik@tradix.cz Další možné postupující družstvo je: · ŠK Zlín · Rostislav Svoboda TB: 577 438 717; e-mail: rostislavsvoboda@seznam.cz