Šachový svaz Zlínského kraje
Šachový svaz Zlínského kraje

Poslední aktualizace

11.7.2020Centrum talentované mládeže- Přidán dokument (Krajská výprava na Přebor města Vsetína 04.-10.07.2020 ZÁVĚREČNÁ ZPRÁVA)
8.7.2020Soutěže družstev: Regionální přebor Uherské Hradiště (závěrečná zpráva)
6.7.2020Kalendář akcí - Přidána akce 10.ročník Memoriálu Jana Kováře - KP v rapid šachu (včetně propozic)

Moravský pohár v Boršicích

V sobotu 14.1. proběhl v Boršicích druhý ze série letošního ročníku Moravského poháru družstev. Nejlépe zorganizovaný turnaj celé série, poctila svou návštěvou také skvělá konkurence. Mezi ní nechyběli i hráči extraligových oddílů z Brna , Zlína a Starého Města.Turnaje hraného švýcarským systémem na 7 kol, tempem 25 minut na partii se zúčastnilo 30 družstev z celé Moravy. Favorité potvrdili své ambice, když zvítězilo LOKO Brno ve složení Karel Kratochvíl ,Milan Kratochvíl,Adam Páral a Tomáš Lamser, před SŠŠ Staré Město "A" a dvěma družstvy Zlína. Paté skončili Postoupky a také domácí Boršice se neztratili, když měli dvě svá družstva v první osmičce(6. a 8.). Vůbec družstva Zlínského kraje obsadila vesměs čelní umístění. Vždyť do první patnáctky se až na tři výjimky dostala pouze družstva našeho kraje.
Na jednotlivých šachovnicích byli nejúpěšnější: Karel Kratochvíl (LOKO Brno), Cyril Ponížil (ŠK Zlín), Pavel Dvouletý( Staré Město) a Petr Vlčko (ŠK Hodonín).

Soubor ke stažení (doc)

15.1.2006  |  přidal: Vladimír Opluštil   |   kategorie: MládežArchiv článků

Zpět na úvodní stránku
© 2005
webmaster: sszk@seznam.cz
Doučování matematiky