Šachový svaz Zlínského kraje
Šachový svaz Zlínského kraje

Poslední aktualizace

13.7.2020Nový článek: Alexandr Skalský přeborníkem kraje na Vsetíně
12.7.2020Nový článek: Krajská výprava ve Vsetíně 2020
Komise mládeže - Přidán dokument (Plán akcí a rozpočet KTCM 2020)
Komise mládeže - Přidán dokument (Postupová kritéria na Polofinále H18+20 a Finále D18+20 2020)

Pozvánka na krajský přebor jednotlivců - pozvánka na Vsetín

V pořadí již 45. ročník Přeboru města Vsetína se v letošním roce uskuteční od soboty 4. do pátku 10. července. Šachový oddíl Zbrojovka Vsetín zve všechny zájemce do Velkého sálu Domu kultury Vsetín.

Výkonný výbor ŠSZK v tomto týdnu posvětil rozhodnutí sportovně-technické komise, a tak se letos bude vsetínský FIDE Open A opět hrát coby krajský přebor mužů, juniorů, dorostenců a žen a turnaj FIDE Open B coby krajský přebor juniorek a dorostenek.

V rámci turnaje FIDE Open A mají šachisté registrovaní v oddílech ŠSZK slevu na startovném ve výši 200 Kč. Kompletní propozice 45. Přeboru města Vsetína naleznete zde. Podmínky krajského přeboru jednotlivců v praktickém šachu visí zde .

Součástí programu bude v neděli 5. července též tradiční klání v bleskovém šachu, které se bude hrát také coby krajský přebor. Šachisté registrovaní v oddílech ŠSZK platí poloviční startovné. Turnaje v bleskovém šachu se mohou zúčastnit i zájemci, kteří nebudou startovat v celotýdenních turnajích. Propozice bleskového turnaje naleznete zde.

Do 45. Přeboru města Vsetína se mohou šachisté přihlašovat do 29. června na e-mailové adrese radek@zadrapa.cz, popř. na telefonním čísle 736 779 944. Podrobnější informace naleznete na webu www.sachy-vsetin.cz.


4.6.2020  |  přidal: Pavel Růčka   |   kategorie: TurnajeArchiv článků

Zpět na úvodní stránku
© 2005
webmaster: sszk@seznam.cz
Doučování matematiky