Šachový svaz Zlínského kraje
Šachový svaz Zlínského kraje

Poslední aktualizace

13.11.2019Nový článek: Hodnocení krajské výpravy na MMaS 2019
12.11.2019Komise mládeže - Přidán dokument (Pravidla pro vyplácení podpory na trénink talentované mládeže na oddíly 2019 )
Kalendář akcí - Přidána akce školení trenérů 4. třídy a seminář trenérů 3. a 4. třídy a vedoucích kroužků (včetně propozic)
Kalendář akcí - Přidány propozice akce GP v rapid šachu do 14 let - 1.turnaj

Bleskovky v Boršicích

V neděli 15.9.2019 proběhl v Boršicích otevřený přebor Moravy 4-členných družstev v bleskové hře 2019 a přebor Zlínského kraje 4-členných družstev v bleskové hře 2019. Hrálo se na 10 kol dvoukolově.

Účast byla z těch menších z posledních let, když přijelo 19 družstev. Celkovým vítězem se stalo družstvo z Trnavy, které přijelo ve složení: GM Pecháč Jerguš, FM Jablonický Martin, Slobodník Michal a Jablonický František.

Hned za ním skončilo domácí družstvo Kingston Boršice ve složení Gabriel Adam, Volčík Luděk, Náplava Pavel, Bartas Pavel a Volčík Stanislav st. Tím se také družstvo Boršic stalo krajským přeborníkem. Třetí místo celkově a druhé v KP pak obsadila Slavia Kroměříž ve složení Mudrák Josef, Beneš Miroslav, Petřík Petr, Jablečník Gustav. Třetí místo v KP pak obsadilo Staré Město (název družstva Díky Tomášovi) ve složení Vrána František, Vavruška Antonín, Vránová Zdeňka a Lajsek Tomáš.

Kompletní výsledky jsou na chess-results.

6.10.2019  |  přidal: Pavel Růčka   |   kategorie: TurnajeArchiv článků

Zpět na úvodní stránku
© 2005
webmaster: sszk@seznam.cz
Doučování matematiky