Šachový svaz Zlínského kraje
Šachový svaz Zlínského kraje

Poslední aktualizace

13.11.2019Nový článek: Hodnocení krajské výpravy na MMaS 2019
12.11.2019Komise mládeže - Přidán dokument (Pravidla pro vyplácení podpory na trénink talentované mládeže na oddíly 2019 )
Kalendář akcí - Přidána akce školení trenérů 4. třídy a seminář trenérů 3. a 4. třídy a vedoucích kroužků (včetně propozic)
Kalendář akcí - Přidány propozice akce GP v rapid šachu do 14 let - 1.turnaj

Moravský pohár v Boršicích

Moravský pohár letos slaví jubilejní 10. ročník a turnaj v Boršicích byl jistě důstojným začátkem letošní série . Startovalo v něm 33 družstev mezi nimi i dvě družstva z KŠN Bratislava .
V turnaji hraném na 7 kol si nejlépe vedlo nejvýše nasazené družstvo SŠŠ Staré Město A ( Plát , Horsák , Dvouletý a Staňa ) , které získalo 22 bodů . Druhé místo obsadilo B družstvo ŠK Zlín ( Šenkýř , Valešová , Šudoma , Phamová ) , které získalo 20 bodů . Zlín B bylo jediné družstvo , které ve vzájemném souboji porazilo vítěze , a to v poměru 2,5:1,5 .
Na 3.místě v turnaji skončil tým Boršic A ve složení Fiala , Gabriel , Petr Náplava a Volčík se ziskem 19,5 bodu . Čtvrtý Zlín A ( Krčál , Roubalík , Kolomazníková , Juřena ) byl jediným družstvem , který nepoznal hořkost porážky . Zásluhu na tom měli Michal Krčál a Jakub Roubalík , kteří vyhráli všech 7 partií , celý tým pak získal 18,5 bodu . Tým KŠN Bratislava A si ze Slovenska přijel pro 5.místo . Družstvo hrálo v sestavě Kováč , Tomáš Padyšák , Šebo a Chabada .
Článek i s fotografiemi lze najít na stránkách SK Boršice . Výsledky jsou v přiloženém souboru , a též jsou nahrány na chess-results .

Soubor ke stažení (XLS)

13.1.2007  |  přidal: Pavel Růčka   |   kategorie: MládežArchiv článků

Zpět na úvodní stránku
© 2005
webmaster: sszk@seznam.cz
Doučování matematiky