Šachový svaz Zlínského kraje
Šachový svaz Zlínského kraje

Poslední aktualizace

17.12.2018Kalendář akcí - Přidány propozice akce KP družstev ml.žáků
Kalendář akcí - Přidány propozice akce Baštincův memoriál
Centrum talentované mládeže- Přidán dokument (Krajská výprava na Talent Cup Malenovice 13.-16.12.2018 ZÁVĚREČNÁ ZPRÁVA)
Soutěže družstev: Regionální soutěž Vsetín (5. kolo)

Moravský pohár v Boršicích

Moravský pohár letos slaví jubilejní 10. ročník a turnaj v Boršicích byl jistě důstojným začátkem letošní série . Startovalo v něm 33 družstev mezi nimi i dvě družstva z KŠN Bratislava .
V turnaji hraném na 7 kol si nejlépe vedlo nejvýše nasazené družstvo SŠŠ Staré Město A ( Plát , Horsák , Dvouletý a Staňa ) , které získalo 22 bodů . Druhé místo obsadilo B družstvo ŠK Zlín ( Šenkýř , Valešová , Šudoma , Phamová ) , které získalo 20 bodů . Zlín B bylo jediné družstvo , které ve vzájemném souboji porazilo vítěze , a to v poměru 2,5:1,5 .
Na 3.místě v turnaji skončil tým Boršic A ve složení Fiala , Gabriel , Petr Náplava a Volčík se ziskem 19,5 bodu . Čtvrtý Zlín A ( Krčál , Roubalík , Kolomazníková , Juřena ) byl jediným družstvem , který nepoznal hořkost porážky . Zásluhu na tom měli Michal Krčál a Jakub Roubalík , kteří vyhráli všech 7 partií , celý tým pak získal 18,5 bodu . Tým KŠN Bratislava A si ze Slovenska přijel pro 5.místo . Družstvo hrálo v sestavě Kováč , Tomáš Padyšák , Šebo a Chabada .
Článek i s fotografiemi lze najít na stránkách SK Boršice . Výsledky jsou v přiloženém souboru , a též jsou nahrány na chess-results .

Soubor ke stažení (XLS)

13.1.2007  |  přidal: Pavel Růčka   |   kategorie: MládežArchiv článků

Zpět na úvodní stránku
© 2005
webmaster: sszk@seznam.cz
Doučování matematiky