Šachový svaz Zlínského kraje
Šachový svaz Zlínského kraje

Poslední aktualizace

17.8.2019Kalendář akcí - Přidána akce Otevřený přebor Moravy a KP ZK v bleskové hře družstev (včetně propozic)
Kalendář akcí - Přidána akce Memoriál F.Křížka a M.Grabce (včetně propozic)
13.8.2019Centrum talentované mládeže- Přidán dokument (Propozice soustředění CTM Zlín-Malenovice 21.-22.09.2019)

Krajský přebor škol rozhodl o šestici družstev pro MČR

Po sedmi letech se finále šachového přeboru škol Zlínského kraje uskutečnilo opět na Vsetíně. Šachový svaz Zlínského kraje ve spolupráci se ZŠ Integra Vsetín a Alcedem, střediskem volného času, pozval nejlepších čtyřiadvacet družstev z okresních přeborů na 6. února 2019, aby se utkala o šest volných míst na Mistrovství republiky škol.

V prostorách vsetínského Alceda se představili u černo-bílých polí celkem 103 šachisté. V kategorii I. stupně ZŠ se ze zlatých trofejí radovali chlapci ze ZŠ Zlín-Malenovice. Spolu s nimi vyrazí na MČR ještě družstvo ze ZŠ Františka Horenského Boršice. V kategorii II. stupně ZŠ zvítězili borci ze ZŠ Valašská Polanka před Masarykovým gymnáziem Vsetín. A v kategorii středoškolských týmů postupuje osvědčená dvojice škol jako v předchozích letech, Střední průmyslová škola strojnická Vsetín a Gymnázium Uherské Hradiště.

Přehlednými konečnými tabulkami můžete prolistovat v excelových tabulkách zde, podrobné statistiky ze všech tří skupin můžete studovat v chess-results, fotoalbum ke zhlédnutí visí zde. O pořadateli Mistrovství České republiky škol zatím nebylo rozhodnuto, jisté je jen datum konání, a sice 18. a 19. června 2019.

Josef Kovařík

9.2.2019  |  přidal: Pavel Růčka   |   kategorie: MládežArchiv článků

Zpět na úvodní stránku
© 2005
webmaster: sszk@seznam.cz
Doučování matematiky