Šachový svaz Zlínského kraje
Šachový svaz Zlínského kraje

Poslední aktualizace

27.3.2020Mládež, Metodické materiály - Aktuální úkoly byly aktualizovány
20.3.2020Mládež, Metodické materiály - Aktuální úkoly byly aktualizovány
18.3.2020Centrum talentované mládeže- Přidán dokument (Krajská výprava na MČR 2020 Kouty nad Desnou 07.-14.03.2020 ZÁVĚREČNÁ ZPRÁVA)

Vesselovsky vítězem 37. ročníku Štěpánského turnaje v Bystřici pod Hostýnem

Ve vánočním období se na několika místech našeho kraje konají šachové turnaje, které zpříjemňují volné sváteční chvíle. Na jednom z nich - Štěpánském turnaji v Bystřici pod Hostýnem - se sjelo tentokrát 35 šachistů ze Zlínského, Moravskoslezského a Olomouckého kraje.

Pod ředitelským dohledem Dušana Myšky se hrálo třináct kol v tempu 2 krát 4 minuty plus 3 vteřiny za tah. Na tradičním turnaji nechyběl ani tradiční a skvělý hovězí guláš, který učinil předěl v polovině měření sil a příjemného šachového setkání. Již od prvních kol si pozici hlavního favorita hlídal IM Sergej Vesselovsky z Beskydské šachové školy, v těsném závěsu se stále držel FM Tomáš Cagašík ze Slavie Kroměříž. Po skončení posledního kola se tak čekalo tedy hlavně na umístění na dalších místech, třetí skončil Aleš Chutný z ŠK Holešov, čtvrtý jeho oddílový kolega Marek Rafaja, pátý Pavel Navrátilík ze Slavie Kroměříž. Kompletní přehled výsledků visí na chess-results, fotogalerii z turnaje si můžete prohlédnout zde.

Josef Kovařík

28.12.2018  |  přidal: Pavel Růčka   |   kategorie: TurnajeArchiv článků

Zpět na úvodní stránku
© 2005
webmaster: sszk@seznam.cz
Doučování matematiky