Šachový svaz Zlínského kraje
Šachový svaz Zlínského kraje

Poslední aktualizace

8.7.2020Soutěže družstev: Regionální přebor Uherské Hradiště (závěrečná zpráva)
6.7.2020Kalendář akcí - Přidána akce 10.ročník Memoriálu Jana Kováře - KP v rapid šachu (včetně propozic)
5.7.2020Nový článek: Krajským přeborníkem v bleskovém šachu Petr Koutný

Krajský přebor v praktickém šachu opravdu proběhl

Zřejmě v souvislosti se článkem o KP družstev v bleskovém šachu se objevil zajímavý dotaz. Totiž, zda proběhl i krajský přebor v praktickém šachu. Ano, proběhl. Proběhl začátkem července na Vsetíně. Informovali jsme vás o něm v průběhu 42. Přeboru města Vsetína ve dvou obsáhlých článcích Martina Beila přímo zde na krajských stránkách (viz archiv článků), dokonce bylo vše propojeno s průběžným a komentovaným zpravodajstvím na stránkách pořádajícího oddílu.

Takže jenom telegrafický souhrn: Přeborníkem kraje v praktickém šachu se stal FM Vladimír Karlík ze Slavie Kroměříž, dorostenecký i juniorský titul získal šachista ŠK Starého Města Alexandr Skalský, přebornice žena se jmenuje Lucie Ambrožová a reprezentuje rovněž barvy ŠK Starého Města. A protože se zároveň hrál i regionální přebor Vsetínska, vězte, že zvítězil Jan Bosák ze Zbrojovky Vsetín.

Kompletní výsledky všech odehraných vsetínských turnajů visí na chess-results zde, komentáře, partie ve formátu PGN, fotogalerie, zpravodajství a TV reportáže v turnajovém bulletinu zde.

Josef Kovařík

8.10.2017  |  přidal: Pavel Růčka   |   kategorie: TurnajeArchiv článků

Zpět na úvodní stránku
© 2005
webmaster: sszk@seznam.cz
Doučování matematiky