Šachový svaz Zlínského kraje
Šachový svaz Zlínského kraje

Poslední aktualizace

16.12.2018Soutěže družstev: Regionální soutěž Uherské Hradiště (5. kolo)
Kalendář akcí - Přidána akce KP mládeže - 7.-9.kolo
Kalendář akcí - Přidána akce KP mládeže - 4.-6.kolo
Kalendář akcí - Přidána akce KP mládeže - 1.-3.kolo
Kalendář akcí - Přidána akce Krajské kolo Přeboru škol (včetně propozic)
Mládež - Přidán turnaj 1.VASTO Tour 2018/2019 - 2.turnaj Francova Lhota
Nový článek: 1. VASTO Tour pokračovalo ve Francově Lhotě
Soutěže družstev: Zlínská krajská soutěž - východ (5. kolo)
Soutěže družstev: Zlínská krajská soutěž - západ (5. kolo)
Soutěže družstev: Regionální přebor Vsetín (5. kolo)

Dorostenecké soutěže družstev

O uplynulém víkendu se rozeběhly na několika místech dorostenecké soutěže družstev. V extralize má náš kraj tři zástupcea v 1.lize dokonce čtyři.
Extraliga měla na pořadu dvě kola. Ve Frýdku- Místku se představil nováček z Boršic a Staré Město. V 1 kole dokázali Boršice porazit Frýdek-Místek B 3,5:2,5 a Staré Město podlehlo favorizovanému Frýdku- Místku A 1:5. Ve druhém kole si soupeře vyměnili i s velmi podobnými výsledky. Boršice utrpěli debakl 0:6 a Staré Město zvítězilo nejtěsnějším rozdílem 3,5:2,5. V Olomouci výborně odstrtoval Zlín, který v 1.kole porazil Chrudim 4:2 a v 2 .kole Havlíčkův Brod 4,5:1,5. V celkovém pořadí skupiny východ je Zlín na 2 .místě se šesti body, Staré Město čtvrté a Boršice paté.
V 1.lize dorostu skupiny východ se výborně podařil start především béčku Starého Města. To postupně zdolalo Poštornou 3,5:2,5, stejným poměrem DURAS BRNO a nakonec Brankovice 4,5:1,5.Jeden z favoritů Sokol Postoupky začal také vítězně, když porazil nováčka DURAS BRNO 5:1 a Poštornou 5,5:0,5. Ale zaváhání s Boršicemi B a porážka 2:4 je může nakonci soutěže hodě mrzet. Naopak Boršice po porážkách s Frýdkem - Místekem C 1,5:4,5 a Frýdkem- Místkem D 2:4, si připsali s Postoupkami premiérové body v boji o záchranu. Poslední náš zástupce Slavia Kroměříž narazila v prvních kolech na ty nejsilnější soupeře a postupně prohrála s Orlovou 5,5:0,5,stejným rozdílem s Porubou a také s Frýdkem - Místkem D 2:4. V tabulce je zatím senzačně třetí Straé Město B, šesté jsou Postoupky sedmé Boršice B a poslední Kroměříž.

Soubor ke stažení (zip)

9.10.2006  |  přidal: Vladimír Opluštil   |   kategorie: MládežArchiv článků

Zpět na úvodní stránku
© 2005
webmaster: sszk@seznam.cz
Doučování matematiky