Šachový svaz Zlínského kraje
Šachový svaz Zlínského kraje

Poslední aktualizace

30.6.2020Soutěže družstev: Zlínská krajská soutěž - západ (závěrečná zpráva)
Soutěže družstev: Zlínský krajský přebor (závěrečná zpráva)
29.6.2020Soutěže družstev: Regionální přebor Zlín (závěrečná zpráva – oprava)
Soutěže družstev: Krajský přebor mládeže 2020 (závěrečná zpráva)

16. konference Šachového svazu Zlínského kraje proběhla 23.února 2017

Na 16. konferenci Šachového svazu Zlínského kraje kromě volby výkonného výboru a revizní komise byly rozebírány zásadní otázky směřování celého šachového hnutí.
Přestože 2/3 rozpočtu je směřováno do podpory mládeže, klesá počet šachistů a stále se snižuje účast v soutěžích. Rovněž byla rozebírána činnost regionálních šachových svazů a jejich postavení v ŠSZK. Podle vyjádření delegátů nazrává doba k organizační změně a navedení organizační struktury po ose kraj - oddíly. Diskutována byla i změna volby delegátů na konferenci, kdy by rozhodující roli měly silné oddíly, a nikoli okresní svazy.
Dalším problémem, který delegáti rozebírali, bylo ujednocení tempa hry, potíže při pořádání mládežnických soutěží a financování šachových táborů.
"Nový" výkonný výboru bude všechny problémy řešit s perspektivou výrazné změny nejen v personální oblasti, ale i v organizačním uspořádání ŠSZK.
Zvolený výkonný výbor: Předseda: RNDr. Jiří Ondra, místopředseda: Ing. Karel Malinovský, hospodář: Mgr. Josef Kovařík, předseda STK: Josef Sviták, předseda komise mládeže: Pavel Růčka, předseda komise rozhodčích: Mgr. Miroslav Kocián, člen výboru: Ing. Rostislav Svoboda.
Revizní komise: předseda: Vladislav Hrtáň, členové: Ladislav Kolomazník, Mgr. Radek Holman.

Soubor ke stažení (doc)

24.2.2017  |  přidal: Karel Malinovský   |   kategorie: DokumentyArchiv článků

Zpět na úvodní stránku
© 2005
webmaster: sszk@seznam.cz
Doučování matematiky