Šachový svaz Zlínského kraje
Šachový svaz Zlínského kraje

Poslední aktualizace

30.6.2020Soutěže družstev: Zlínská krajská soutěž - západ (závěrečná zpráva)
Soutěže družstev: Zlínský krajský přebor (závěrečná zpráva)
29.6.2020Soutěže družstev: Regionální přebor Zlín (závěrečná zpráva – oprava)
Soutěže družstev: Krajský přebor mládeže 2020 (závěrečná zpráva)

Trenérské zkoušky v Jablůnce

V sobotu 11. února bylo zakončeno školení trenérů 4. třídy trenérskými zkouškami v Jablůnce. Všech osm účastníků zkoušek zvládlo finále celého školení úspěšně.

Mezi novými trenéry 4. třídy tak můžeme přivítat Adélu Bierskou, Klárku Dančákovou, Do Minh Hieu, Jakuba Krejču, Pavla Paseku, Mariána Tomečka, Františka Veselského a Karla Vraje. Všem osmi úspěšným absolventům trenérského školení gratuluji a přeji hodně štěstí v trenérské práci!


Mladý člen zkušební komise Josef Bednařík gratuluje zkušenému Mariánu Tomečkovi k úspěšnému absolvování trenérských zkoušek.

Za zdárný průběh trenérských zkoušek bych chtěl poděkovat dvojici mladých členů zkušební komise – Josefu Bednaříkovi a Davidu Trčálkovi, kteří však už nyní mají více trenérských zkušeností než nejeden šachový matador. Několikahodinový maraton zkoušek, kdy účastníci školení nejdříve psali písemný test a potom si v rámci ústní zkoušky testovali svůj šachový výklad, proběhl v intenzivní pracovní atmosféře a zároveň vesele a s úsměvem.

Z nových trenérů mi udělali radost především mladí – hned pětice nových trenérů je ve věku mezi patnácti a devatenácti lety. Snad jim všem vydrží chuť do trénování na mnoho příštích desítek let! :-)

Martin Beil

20.2.2017  |  přidal: Pavel Růčka   |   kategorie: různéArchiv článků

Zpět na úvodní stránku
© 2005
webmaster: sszk@seznam.cz
Doučování matematiky