Šachový svaz Zlínského kraje
Šachový svaz Zlínského kraje

Poslední aktualizace

19.9.2018Centrum talentované mládeže- Přidán dokument (Soustředění CTM 14.-16.09.2018 Zlín-Malenovice ZÁVĚREČNÁ ZPRÁVA)
18.9.2018Nový článek: KP v bleskovkách družstev
Nový článek: FIDE open Staré Město
Nový článek: KP jednotlivců v praktickém šachu-2018

Aktualizace Listiny talentů po Mistrovství Moravy

Na MMaS splnila trojice dalších šachistů kritéria pro zařazení na Listiny talentů Šachového svazu Zlínského kraje. Aktuálně je na Listině 20 šachistů rovnoměrně rozdělených do skupin A a B.

Na Mistrovství Moravy splnil kritérium pro zařazení do skupiny A Viktor Šimek díky svému stříbrnému umístění v kategorii H10. Kritéria pro skupinu B splnili Karel Vraj (5. místo v H16) a Matěj Kopecký (8. místo v H10). Všem třem gratuluji a přeji hodně pracovitosti a šachové radosti na jejich šachové cestě.

Aktuálně máme na krajské Listině talentů rovných 20 hráčů, 10 ve skupině A, 10 ve skupině B. Každý z nich splnil některé z pevně daných kritérií (výše národního elo, výsledky na významných turnajích)

Složení Listiny talentů ŠSZK ke dni 31.10.2016 (šachisté 2000 a mladší)
(u každého hráče je uvedeno kritérium, na základě kterého byl zařazený na Listinu talentů)


Skupina A (10 hráčů, průběžně možno přidávat na základě splněných kritérií):

Mrkus František, Staré Město, nar. 2000, H16, 1980N MČR
Ambrožová Lucie, Staré Město, nar. 2001, D16, 1847N ELO
Skalský Alexandr, Staré Město, nar. 2002, H14, 2095N ŠSČR, MČR, ELO
Vraj Ondřej, Sokol Hošťálková, nar. 2002, H14, 1887N MMaS2015, ELO
Opluštil Pavel, Sokol Postoupky, nar. 2004, H12, 1525N 1. v HD12 k 5.5.
Babula Vlastimil, Staré Město, nar. 2006, H10, 1555N MČR
Řezníček Patrik, Zbrojovka Vsetín, nar. 2007, H10, 1461N ELO
Šimek Viktor, ŠK Zlín, nar. 2007, H10, 1430N MMaS
Černý Michal, Zlín-Malenovice, nar. 2006, H10, 1331N MČR, MMaS2015
Vaňková Marie, Kunovice, nar. 2006, D10, 1282N ŠSČR, MČR

Skupina B (10 hráčů, průběžně možno přidávat na základě splněných kritérií):

Vraj Karel, Sokol Hošťálková, nar. 2001, H16, 1782N MMaS
Bierská Adéla, Zbrojovka Vsetín, nar. 2000, D16, 1601N ELO k 1.4.
Trávníček Kryštof Mikuláš, Kunovice, nar. 2003, H14, 1760N ELO
Matůš Filip, Sokol Ústí, nar. 2003, H14, 1699N MČR, MMaS2015
Macháček Lukáš, Staré Město, nar. 2003, H14, 1658N MČR, MMaS
Všetulová Viktorie, Staré Město, nar. 2004, D12, 1377N ELO, MČR rapid
Vávra Jan, Staré Město, nar. 2006, H10, 1318N ELO k 5.5.
Kopecký Matěj, Zbrojovka Vsetín, nar. 2007, H10, 1181N MMaS
Matůš Jakub, Sokol Ústí, nar. 2008, H8, 1208N MMaS, MČR H8
Kubín Tomáš Daniel, Sokol Postoupky, nar. 2008, 1110N MČR H8

Oddíly:
ŠK Staré Město 7 hráčů
Zbrojovka Vsetín 3 hráči
Sokol Postoupky 2 hráči
Sokol Ústí 2 hráči
ŠO Kunovice 2 hráči
Sokol Hošťálková 2 hráči
Zlín-Malenovice 1 hráč
ŠK Zlín 1 hráč

Listina talentů představuje soupis zhruba dvacítky talentovaných šachistů do 16ti let (aktuálně 2000 a mladší), kteří byli na základě své výkonnosti a nejrůznějších výsledků vybráni do této podporované skupiny. Hráči z Listiny talentů získávají určité výhody – přednostní pozvání na akce Centra talentované mládeže (soustředění CTM, krajské výpravy na MMS, MČR a JUNIORY), finanční příspěvky na tyto akce, možnost finanční podpory na soustředěních, táborech apod. Úroveň hráčů z Listiny talentů je obrazem naší práce s nejlepšími hráči v kraji.

Kompletní soubor ke stažení najdete v příloze.

Martin Beil

Soubor ke stažení (doc)

1.11.2016  |  přidal: Pavel Růčka   |   kategorie: Mládež



Archiv článků

Zpět na úvodní stránku
© 2005
webmaster: sszk@seznam.cz
Doučování matematiky