Šachový svaz Zlínského kraje
Šachový svaz Zlínského kraje

Poslední aktualizace

17.11.2019Soutěže družstev: Zlínská krajská soutěž - východ (3. kolo)
Soutěže družstev: Regionální soutěž Vsetín (3. kolo)
Soutěže družstev: Regionální soutěž Uherské Hradiště (3. kolo)
Soutěže družstev: Regionální soutěž Kroměříž (3. kolo)
Centrum talentované mládeže- Přidán dokument (krajská výprava na Juniory Špindlerův Mlýn 09.-16.11.2019 ZÁVĚREČNÁ ZPRÁVA)
Soutěže družstev: Zlínská krajská soutěž - západ (3. kolo)

Vojta Plát zvítězil ve Valašském Meziříčí

V konkurenci jednoho velmistra, tří mezinárodních mistrů a tří mistrů FIDE se odehrál v neděli 15. května pátý ročník Memoriálu Jiřího Zajíce ve Valašském Meziříčí. Představilo se zde třiašedesát šachistů ze čtyř zemí, z České republiky, Polska, Slovenska a Ukrajiny. Hrálo se devět kol v tempu 2 krát 13 minut plus 2 vteřiny za každý tah. Pořádající šachový oddíl zajistil s podporou Zlínského kraje, města Valašského Meziříčí a místních firem na rapid turnaj velice zajímavý cenový fond.

Zvítězil IM Vojtěch Plát hrající v barvách Lysé nad Labem před ukrajinským IM Arturem Frolovem a ostravským GM Petrem Veličkou. Vyhlášeny byly i zvláštní kategorie. V té nad pětašedesát let zvítězil Zdeněk Chmelař z Vizovic, nejlepším do osmnácti let se stal Matyáš Kovařík ze Zbrojovky Vsetín a nejlepší ženou v turnaji byla Zdeňka Blümelová ze Slavie Kroměříž. Kompletní výsledky můžete studovat v chess-results zde, na fotogalerii se můžete podívat zde.

Josef Kovařík

16.5.2016  |  přidal: Pavel Růčka   |   kategorie: TurnajeArchiv článků

Zpět na úvodní stránku
© 2005
webmaster: sszk@seznam.cz
Doučování matematiky