Šachový svaz Zlínského kraje
Šachový svaz Zlínského kraje

Poslední aktualizace

11.7.2020Centrum talentované mládeže- Přidán dokument (Krajská výprava na Přebor města Vsetína 04.-10.07.2020 ZÁVĚREČNÁ ZPRÁVA)
8.7.2020Soutěže družstev: Regionální přebor Uherské Hradiště (závěrečná zpráva)
6.7.2020Kalendář akcí - Přidána akce 10.ročník Memoriálu Jana Kováře - KP v rapid šachu (včetně propozic)

V Koutech začalo MČR mládeže

V sobotu 5. března začalo v Koutech nad Desnou Mistrovství České republiky mládeže. Na webu Sokola Ústí budeme přinášet průběžné zpravodajství z turnaje.

Krajská výprava na letošní MČR mládeže odjela do Koutů s devíti hráči a dvěma trenéry. Skupinka velmistra Vlastimila Babuly je ve složení František Mrkus, Saša Skalský, Lukáš Macháček, Michal Černý a Vlastík Babula mladší. Skupinka vedoucího CTM Martina Beila ve složení Lucka Ambrožová, Filip Matůš, Maruška Vaňková a Patrik Řezníček. Kromě uvedených hráčů krajské výpravy z našeho kraje hrají mistrovské kategorie ještě Ondra Vraj v H14 a Lucie Vaňharová v D14. V juniorském turnaji pak Vojta Dobeš, v otevřených turnajích Ríša Štefaník a Julča Šimčáková.

Z turnaje vám přinášíme průběžné zpravodajství na stránkách Sokola Ústí. Za spolupráci s vytvářením zpravodajstvím velmi děkuji Davidovi Trčálkovi, bez kterého by se průběžné zpravodajství nepodařilo zrealizovat. Pod zpravodajské články můžete vkládat i své komentáře, za vaše fandění budeme rádi :-)

Martin Beil

6.3.2016  |  přidal: Pavel Růčka   |   kategorie: MládežArchiv článků

Zpět na úvodní stránku
© 2005
webmaster: sszk@seznam.cz
Doučování matematiky