Šachový svaz Zlínského kraje
Šachový svaz Zlínského kraje

Poslední aktualizace

22.9.2019Komise mládeže - Přidán dokument (Krajský přebor mládeže 2019/2020 - propozice)
Nový článek: Soustředění CTM ve Zlíně-Malenovicích
Kalendář akcí - Přidána akce Nemoriál Josefa Oharka (včetně propozic)
Centrum talentované mládeže- Přidán dokument (Soustředění CTM Zlín-Malenovice 21.-22.09.2019 ZÁVĚREČNÁ ZPRÁVA)
Kalendář akcí - Přidána akce GP v rapid šachu do 14 let - 2.turnaj
Kalendář akcí - Přidána akce KS družstev mládeže (včetně propozic)

Hošťalovská šachová naděje KM Josef Bednařík!!

Další z řad Hošťalovské líhně se nám poslední dobou vyšvihl výkonnostně velmi nahoru. Pepa Bednařík jeden z hlavním tahounů mužstev Hošťálkové ´´A´´ a ´´B´´ se nově zařadil mezi kandidáty mistra od 5. května. 2014. Jeho národní elo je nyní 2124 což je na jeho mladý věk (17) ne tak časté.

Nutno podotknout, že Pepa v jeho začátcích to neměl vůbec snadné, jelikož jsme tu měli hodně šachových nadějí, co měli přírodního talentu daleko více. Pepa však svou velkou dřinou, zarputilostí, poctivým plněním šachových úkolů a několika hodin týdně tréninku tento deficit rychle smazal a teď dokonce všechny vrstevníky převyšuje. Navíc se o něm musí zmínit, že takřka celou mládež ještě s panem Františkem Veselským řídí sami dva, což není velmi jednoduché, protože Hošťálková má spoustu mladých talentovaných hráčů, o kterých už ví celá šachová republika, neboť naše malá vesnička se dokáže rovnat těm nejlepším z celé České republiky. A i když dotace nejsou takové jako by jsme si všichni představovali, tak to oba dělají všechno zadarmo na svůj volný čas a tento klub může za všechnu práci poděkovat právě těmto dvoum.

Pepa se navíc stará o klubové stránky, má udělány kurzy trenéra a rozhodčího. Svým postojem se stává vzorem pro dalších šestadvacet mládežníků v našem oddíle.

Ondřej Karlík
Josef Bednařík


25.5.2014  |  přidal: Pavel Růčka   |   kategorie: MládežArchiv článků

Zpět na úvodní stránku
© 2005
webmaster: sszk@seznam.cz
Doučování matematiky