Šachový svaz Zlínského kraje
Šachový svaz Zlínského kraje

Poslední aktualizace

13.11.2019Nový článek: Hodnocení krajské výpravy na MMaS 2019
12.11.2019Komise mládeže - Přidán dokument (Pravidla pro vyplácení podpory na trénink talentované mládeže na oddíly 2019 )
Kalendář akcí - Přidána akce školení trenérů 4. třídy a seminář trenérů 3. a 4. třídy a vedoucích kroužků (včetně propozic)
Kalendář akcí - Přidány propozice akce GP v rapid šachu do 14 let - 1.turnaj

KP družstev mladších žáků

V sobotu 22. března se uskutečnil v Penzionu Bezměrovský dvůr Krajský přebor družstev mladších žáků za účasti 14 šestičlenných družstev.
Hrálo se švýcarským způsobem na 7. kol, tempem 2x20 minut na partii. Loňský vítěz Sokol Hošťálková vybojoval pro náš kraj , na M ČR druhé postupové místo. A tak kromě medailí pohárů a cen, bojovali děti i o dvě postupová místa na letošní M ČR.
Turnaj proběhl podle očekávání, když jednoznačným vítězem se stalo družstvo ŠK Starého Města „A“ s plným počtem 21 bodů. Zlaté medaile tak získali tito hráči: Alexandr Skalský, Hanuš Suchánek, Lukáš Macháček, Viktorie Všetulová, Roman Lapčík a Vlastimil Babula. Jen s jednou porážkou skončila na druhém místě Zbrojovka Vsetín „A“ v sestavě: Vojtěch Jiříček, Štěpán Husa, Martin Dvořák, Štěpán Řezníček, Radomír Zimek, Patrik Řezníček a Andrea Chudějová. Na bronzové medaile pak dosáhli hráči domácího Sokola Postoupky v sestavě : Pavel Opluštil, Theo Fekar, Ivo Řezníček, Dominik Večeřa, Zdeňka Jordová a Petra Večerková.
Nejlepšími hráči na jednotlivých šachovnicích se stali tito hráči : 1. Martin Nehyba (Sokol Hošťálková), 2: Hana Baštincová ( Sokol Postoupky B), 3. Lukáš Macháček, 4. Viktorie Všetulová, 5. Roman Lapčík a 6. Vlastimil Babula ( všichni Staré Město A).

27.3.2014  |  přidal: Vladimír Opluštil   |   kategorie: MládežArchiv článků

Zpět na úvodní stránku
© 2005
webmaster: sszk@seznam.cz
Doučování matematiky