Šachový svaz Zlínského kraje
Šachový svaz Zlínského kraje

Poslední aktualizace

15.7.2018Nový článek: Hodnocení krajské výpravy na Vsetín 2018
10.7.2018Kalendář akcí - Přidána akce KP v praktickém šachu (včetně propozic)
Nový článek: KP jednotlivců v praktickém šachu
Kalendář akcí - Přidána akce KP v praktickém šachu (včetně propozic)
Nový článek: Krajský přebor jednotlivců v praktickém šachu.

FIDE Open Staré Město 2006

Již 4. ročník mezinárodního šachového turnaje FIDE Open Staré Město 2006 , který pořádá staroměstský šachový oddíl začal v pátek 11.8. . Spokojenost účastníků minulých ročníků je zřejmá, neboť i letos si cestu do Starého Města našlo mnoho šachistů. Mezi celkem 174 hráči z 12 zemí celého světa jsou 2 velmistři a 7 mezinárodních mistrů .
Turnaj byl slavnostně zahájen v pátek 11.8. v 16:00 ve sportovní hale na Širůchu, kde se také v následujícím týdnu uskuteční všech 10 kol. Pro nejlépe umístněné hráče jsou připraveny hodnotné finanční ceny. Turnaj se zároveň hraje jako přebor Zlínského kraje pro rok 2006 v kategoriích mužů , žen , juniorů a dorostenců .
Oddíl ŠK Staré Město zve srdečně všechny vyznavače královské hry, aby změřili síly v tomto největším šachovém turnaji regionu. Ke sledování partií je zvána také široká nešachová veřejnost.

Veškeré informace o turnaji je možné získat na turnajových www stránkách ( http://www.fera.hitech.cz/) , kde bude také možné sledovat v každém kole průběh partií prvních 10 šachovnic on-line.

13.8.2006  |  přidal: Pavel Růčka   |   kategorie: TurnajeArchiv článků

Zpět na úvodní stránku
© 2005
webmaster: sszk@seznam.cz
Doučování matematiky