Šachový svaz Zlínského kraje
Šachový svaz Zlínského kraje

Poslední aktualizace

10.12.2018Kalendář akcí - Přidána akce Memoriál Josefa Oharka (včetně propozic)
Nový článek: Zlínsko zná finalisty krajského přeboru škol
Soutěže družstev: Regionální přebor Uherské Hradiště (4. kolo)

3.turnaj Okresní žákovské ligy v Morkovicích

9. listopadu proběhl třetí turnaj Okresní žákovské ligy v sokolovně v Morkovicích, za účasti 47 hráčů z osmi oddílů okresu Kroměříž a Zlín. Hrálo se tradičním tempem 2x15 minut ve dvou věkových skupinách, švýcarským způsobem na 7.kol.

V kategorii mladších žáků splným počtem 7 bodů zvítězil Jakub Feiferlík ( ŠK Zlínterm), stříbro získal Tobiáš Drápala ( ŠK DDM Slavičín) a bronz Tran Duc Thien ( Sokol Morkovice, oba 5 bodů). V kategorii mladších žákyň zvítězila Patricie Růžičková ( 4,5 bodu), před dvojčaty Erikou a Janou Miklendovými ( všechny ŠK EMKaD Holešov, obě 3 body).

V kategorii starších žáků opět zvítězil David Opluštil (Sokol Postoupky, 7 bodů), před Pavlem Drábkem ( ŠK Zlínterm) a Janem Polišenským ( Slavia Kroměříž, oba 5 bodů). V kategorii dívek zlato vybojovala Lenka Navrátilová ( Slavia Kroměříž, 5 bodů) a stříbro Lucie Vaňharová ( Sokol Postoupky, 3 body).

V kategorii družstev zvítězilo ŠK Zlínterm 83 bodů, před Sokolem Postoupky (57) a Slavií Kroměříž (43).

V celkovém pořadí Okresní žákovské ligy je pořadí následující:

Mladší žáci : 1. Jakub Feiferlík ( ŠK Zlínterm, 52), 2. Tomáš Drápala ( ŠK DDM Slavičín, 50), 3. Dominik Večeřa ( Sokol Postoupky, 42), 4. Tomáš Hofschneider (ŠK DDM Slavičín, 39) a 5. Michal Ondroušek ( TJ Bystřice p.H., 35)

Mladší žákyně: 1. Hana Baštincová (Sokol Postoupky, 20), 2. Erika Miklendová ( Šk EMKaD Holešov, 18), 3. Patricie Růžičková (ŠK EMKaD Holešov, 16),

4. Jana Miklendová ( ŠK EMKaD Holešov, 14), 5. Pavla Dřevová ( Šk Zlín, 13)

Starší žáci: 1. David Opluštil ( Sokol Postoupky, 60), 2. Pavel Drábek ( ŠK Zlínterm, 37), 3. Ludvík Procházka ( ŠK DDM Slavičín, 31), 4. Pavel Opluštil ( Sokol Postoupky, 30), 5. Patrik Rychvalský ( Šk Zlínterm, 28).

Starší žákyně: 1. Petra Večerková ( Sokol Postoupky, 18), 2. Lucie Vaňharová (Sokol Postoupky, 16), 3. Markéta Lapčíková ( ŠK Zlínterm, 10), 4. Lenka Navrátilová ( Slavia Kroměříž, 10), 5. Tereza Kolomárová (Spartak Hulín, 6).

V kategori družstev : 1. Sokol Postoupky 248, 2. ŠK Zlínterm 247, 3.ŠK DDM Slavičín 133, 4. TJ Bystřice pod Hostýnem 76, 5. ŠK EMKaD Holešov 60.

9.11.2013  |  přidal: Vladimír Opluštil   |   kategorie: Mládež



Archiv článků

Zpět na úvodní stránku
© 2005
webmaster: sszk@seznam.cz
Doučování matematiky