Šachový svaz Zlínského kraje
Šachový svaz Zlínského kraje

Poslední aktualizace

13.11.2019Nový článek: Hodnocení krajské výpravy na MMaS 2019
12.11.2019Komise mládeže - Přidán dokument (Pravidla pro vyplácení podpory na trénink talentované mládeže na oddíly 2019 )
Kalendář akcí - Přidána akce školení trenérů 4. třídy a seminář trenérů 3. a 4. třídy a vedoucích kroužků (včetně propozic)
Kalendář akcí - Přidány propozice akce GP v rapid šachu do 14 let - 1.turnaj

Zlín A přeborníkem kraje v blickách

V neděli 22.9. se hrál v Boršicích tradiční burčákový turnaj v bleskovém šachu družstev. I letos byl turnaj současně hrán i jako KP. Účast byla velmi hezká, když přijelo celkem 42 týmů.

Od začátku se na čele usadil tým Zlína A. Jediným týmem držícím s ním krok byl celek nazvaný NOTOŘI s IM Vojtěchem Plátem na první desce. V závěrečné tabulce měl Zlín A náskok 2 bodů. Sestava vítězů byla IM Cyril Ponížil, Jakub Roubalík, Michal Krčál a Martin Šenkýř. Druhý tým hrál ve složení IM Vojtěch Plát, Jakub Uřičář, Slavomír Sremaňák a Milan Kratochvíl. Třetí místo s již velkým odstupem patří Starému Městu A, které hrálo ve složení IM Pavel Zpěvák, Jaroslav Sháněl, Antonín Vavruška a František Vrána. Až na čtvrtém místě skončil nejvýše nasazený celek Durasu A vedený jediným velmistrem ve startovním poli Peterem Michalíkem. Překvapením je jistě šesté místo, na kterém skončil tým ze Slavičína nasazený jako číslo 28.

Nejlepším hráčem byl jednoznačně IM Vojta Plát, který získal 19 bodů z 20 možných.

Pořadí KP:
1.Zlín A
2.Staré Město A
3.Kroměříž A
4.Slavičín
5.Boršičtí burčáci (Boršice)
6.Zlín B

Komplet výsledky jsou na chess-results.

28.9.2013  |  přidal: Pavel Růčka   |   kategorie: TurnajeArchiv článků

Zpět na úvodní stránku
© 2005
webmaster: sszk@seznam.cz
Doučování matematiky