Šachový svaz Zlínského kraje
Šachový svaz Zlínského kraje

Poslední aktualizace

15.7.2018Nový článek: Hodnocení krajské výpravy na Vsetín 2018
10.7.2018Kalendář akcí - Přidána akce KP v praktickém šachu (včetně propozic)
Nový článek: KP jednotlivců v praktickém šachu
Kalendář akcí - Přidána akce KP v praktickém šachu (včetně propozic)
Nový článek: Krajský přebor jednotlivců v praktickém šachu.

Listina talentů ŠSZK – aktualizace k 5.5.2012

Po vyjití nového národního ela k 5.květnu 2012 dochází i k nové aktualizaci naší krajské Listiny talentů. Mezi hráči narozenými v roce 1996 a mladšími je na naší Listině talentů 6 hráčů ve skupině A, dalších 15 ve skupině B.

Listina talentů představuje soupis zhruba dvacítky talentovaných šachistů do 16ti let (aktuálně 1996 a mladší), kteří byli na základě své výkonnosti a nejrůznějších výsledků vybráni do této podporované skupiny. Hráči z Listiny talentů získávají určité výhody – přednostní pozvání na akce Centra talentované mládeže (soustředění CTM, krajské výpravy na MMS, MČR a JUNIORY), finanční příspěvky na tyto akce, možnost finanční podpory na soustředěních, táborech apod. Úroveň hráčů z Listiny talentů je obrazem naší práce s nejlepšími hráči v kraji.

Do skupiny A se po menší pauze vrátil Vojta Dobeš ze Starého Města, poprvé se do ní dostali Pavel Budík ze Zbrojovky Vsetín a Kuba Gálík z Hošťálkové. Společně s další trojicí – Kuba Krejča (Hošťálková), Franta Mrkus (Staré Město) a Ondra Vraj (Hošťálková) tvoří šestici naší A-skupiny. V B-skupině je dalších 15 borců.

Nově jsme rozšířili skupinu náhradníků CTM, na které je dalších 28 sledovaných hráčů, kteří jsou zároveň náhradníky pro akce CTM.

Složení Listiny talentů ŠSZK ke dni 5.5.2012 (šachisté 1996 a mladší)
(u každého hráče je uvedeno kritérium, na základě kterého byl zařazený na Listinu talentů)

Skupina A (6 hráčů, průběžně možno přidávat na základě splněných kritérií):

Dobeš Vojtěch, ŠK Staré Město, 25.1.1996, H16, KM, 2090N elo
Krejča Jakub, Sokol Hošťálková, 3.12.1998, H14, 2.VT, 1761N elo
Mrkus František, ŠK Staré Město, 23.4.2000, H12, 2.VT, 1828N mčr
Budík Pavel, Zbrojovka Vsetín, 2.1.2001, H12, 3.VT, 1630N elo
Gálík Jakub, Sokol Hošťálková, 10.1.2000, H12, 3.VT, 1594N elo
Vraj Ondřej, Sokol Hošťálková, 29.5.2002, H10, 3.VT, -N mms

Skupina B (15 hráčů, průběžně možno přidávat na základě splněných kritérií):

Palášek Jan, Sokol Postoupky, 26.1.1996, H16, 2.VT, 1890N mčr
Skalka Jan, SK Boršice, 17.12.1996, H16, 2.VT, 1815N mčr
Bednařík Josef , Sokol Hošťálková, 21.11.1996, H16, 2.VT, 1778N tmk - elo
Stuchlý Ondřej, ŠK Staré Město, 14.4.1999, H14, 2.VT, 1703N mčr
Kovařík Matyáš, Zbrojovka Vsetín, 11.2.1999, H14, 2.VT, 1652N elo
Scheichenost Michal, Sokol Postoupky, 20.11.1998, H14, 2.VT, 1633N tmk - elo
Rakušan Miroslav, Sokol Postoupky, 4.6.1999, H14, 2.VT, 1620N tmk - elo
Štefaník Richard, ŠK Staré Město, 18.1.1998, H14, 2.VT, 1591N mms
Opluštil David, Sokol Postoupky, 26.4.2001, H12, 3.VT, 1519N tmk - elo
Nekarda Jan, ŠK Staré Město, 12.2.2000, H12, 3.VT, 1481N elo
Vraj Karel, Sokol Hošťálková, 13.2.2001, H12, 3.VT, 1369N tmk - elo
Březina Adam, Sokol Hošťálková, 2.8.2001, H12, 3.VT, 1365N tmk – elo
Vašek Ondřej, ŠK Osvětimany, 26.04.2002, H10, 5.VT, -N tmk – gp v rapidu
Skalský Alexandr, Staré Město, 22.08.2002, H10, 4.VT, -N tmk – gp v rapidu
Opluštil Pavel, Sokol Postoupky, 15.4.2004, H8, 3.VT, -N tmk – gp v rapidu

Náhradníci CTM (teď 28 hráčů, průběžně možno přidávat)

Netušil Jan, Sokol Postoupky, 11.07.1997, H16, 2.VT, 1720N
Gabryš Lukáš, Zbrojovka Vsetín, 15.6.1997, H16, 2.VT, 1698N
Němec Pavel, ŠK Staré Město, 31.10.1997, H16, 2.VT, 1574N
Tománek Pavel, SK Boršice, 9.5.1997, H16, 2.VT, 1571N
Blechová Lenka, ŠK Staré Město, 25.4.1996, D16, 2.VT, 1528N
Kachtík Karel, Sokol Hošťálková, 4.10.1998, H14, 2.VT, 1546N
Skalka Michal, SK Boršice, 10.08.1998, H14, 3.VT, 1538N
Paul Filip, ŠK Zlín, 6.8.1999, H14, 3.VT, 1506N
Kolačný David, ŠK Staré Město, 18.9.1998, 3.VT, 1441N
Polišenský Jan, Sokol Postoupky, 9.5.1999, H14, 3.VT, 1341N
Mašíček Michal, ŠO Kunovice, 29.4.1999, H14, 3.VT, 1289N
Šimčáková Julie, Sokol Postoupky, 6.12.1998, D14, 3.VT, 1303N
Hronek Martin, ŠK Zlín, 6.1.2000, H12, 3.VT, 1419N
Panovec Kryštof, Zbrojovka Vsetín, 2.9.2000, H12, 3.VT, 1383N
Suchánek Kryštof, ŠK Zlín, 15.5.2001, H12, 3.VT, 1353N
Zavadil Filip, Sokol Postoupky, 10.3.2000, H12, 3.VT, 1312N
Bierská Adéla, Zbrojovka Vsetín, 30.5.2000, D12, 3.VT, -N
Dančáková Klára, Sokol Hošťálková, 27.7.2001, D12, 3.VT, -N
Richterová Veronika, Valašská Bystřice, 21.2.2000, D12, 5.VT, -N
Feiferlík Jakub, ŠK Zlínterm, 8.3.2003, H10, 3.VT, -N
Macháček Lukáš, ŠK Staré Město, 17.3.2003, H10, 4.VT, -N
Suchánek Hanuš, ŠK Zlín, 25.6.2003, H10, 5.VT, -N
Ptáček Jiří, ŠO Karolinka, 1.9.2003, H10, 5.VT, -N
Obšivačová Jana, Valašská Bystřice, 29.6.2002, D10, 5.VT, -N
Řezníček Patrik, Zbrojovka Vsetín, 7.5.2007, H8, 5.VT, -N
Řezníček Štěpán, Zbrojovka Vsetín, 14.4.2005, H8, 5.VT, -N
Šruc Tadeáš, Sokol Postoupky, 20.5.2004, H8, 3.VT, -N
Všetulová Viktorie, ŠK Staré Město, 27.1.2004, D8, 5.VT, -N

Kompletní soubor ke stažení najdete v příloze.

Martin Beil

Soubor ke stažení (doc)

21.5.2012  |  přidal: Pavel Růčka   |   kategorie: Mládež



Archiv článků

Zpět na úvodní stránku
© 2005
webmaster: sszk@seznam.cz
Doučování matematiky