Šachový svaz Zlínského kraje
Šachový svaz Zlínského kraje

Poslední aktualizace

17.12.2018Kalendář akcí - Přidány propozice akce KP družstev ml.žáků
Kalendář akcí - Přidány propozice akce Baštincův memoriál
Centrum talentované mládeže- Přidán dokument (Krajská výprava na Talent Cup Malenovice 13.-16.12.2018 ZÁVĚREČNÁ ZPRÁVA)
Soutěže družstev: Regionální soutěž Vsetín (5. kolo)

Nová Listina talentů ŠSZK k 5.9.2011

Po vydání nové ELO listiny 5.9.2011 komise TMK ve spolupráci s KM aktualizovala listinu talentů. Její aktuální podoba je následující:


Skupina A (10 hráčů):


Volčík Luděk, SK Boršice, 7.5.1995, H16, 1.VT, 2060N

Dobeš Vojtěch, ŠK Staré Město, 25.1.1996, H16, KM, 2052N

Karlík Ondřej, Sokol Hošťálková, 26.1.1995, H16, KM, 2055N

Stuchlý Ondřej, ŠK Staré Město, 14.4.1999, H12, 2.VT, 1802N

Němec Pavel, ŠK Staré Město, 31.10.1997, H14, 2.VT, 1774N

Rakušan Miroslav, Sokol Postoupky, 4.6.1999, H12, 2.VT, 1756N

Mrkus František, ŠK Staré Město, 23.4.2000, H12, 2.VT, 1708N

Kovařík Matyáš, Zbrojovka Vsetín, 11.2.1999, H12, 2.VT, 1673N

Opluštil David, Sokol Postoupky, 26.4.2001, H10, 3.VT, 1534N

Suchánek Kryštof, ŠK Zlín, 15.5.2001, H10, 3.VT, -N


Skupina B (10 hráčů):


Šimoník Adam, SK Boršice, 12.10.1995, H16, 2.VT, 1921N

Palášek Jan, Sokol Postoupky, 26.1.1996, H16, 2.VT, 1775N

Krejča Jakub, Sokol Hošťálková, 3.12.1998, H14, 2.VT, 1673N

Tománek Pavel, SK Boršice, 9.5.1997, H14, 2.VT, 1656N

Kachtík Karel, Sokol Hošťálková, 4.10.1998, H14, 2.VT, 1608N

Štefaník Richard, ŠK Staré Město, 18.1.1998, H14, 2.VT, 1573N

Nekarda Jan, ŠK Staré Město, 12.2.2000, H12, 3.VT, 1471N

Budík Pavel, Zbrojovka Vsetín, 2.1.2001, H10, 3.VT, 1443N

Vraj Karel, Sokol Hošťálková, 13.2.2001, H10, 3.VT, 1377N

Březina Adam, Sokol Hošťálková, 2.8.2001, H10, 3.VT, -N

Více informací o listiny talentů ŠSZK si můžete přečíst v přiloženém souboru.

Soubor ke stažení (doc)

16.9.2011  |  přidal: Pavel Růčka   |   kategorie: Mládež



Archiv článků

Zpět na úvodní stránku
© 2005
webmaster: sszk@seznam.cz
Doučování matematiky