Šachový svaz Zlínského kraje
Šachový svaz Zlínského kraje

Poslední aktualizace

26.1.2021Centrum talentované mládeže- Přidán dokument (Návrh plánu činnosti CTM v roce 2021)
Centrum talentované mládeže- Přidán dokument (Hodnocení činnosti CTM v roce 2020)
25.1.2021Mládež, Metodické materiály - Aktuální úkoly byly aktualizovány

Začal KP družstev starších žáků

V sobotu 29.ledna začal ve Vsetíně KP družstev starších žáků. Hrála se první čtyři kola.

Osmička družstev se sjela do ZŠ Integra. Favorité soutěže družstva Vsetína a Starého Města C nezaváhali, a společně vedou tabulku s plným počtem 12 bodů. I když zejména v zápase s Kunovicemi Vsetín o svojí výhře 3:2 rozhodl až v závěru zápasu. Tyto družstva si to téměř jistě rozdají o první místo na závěrečném soustředění ve Zlíně. O třetí místo si to pravděpodobně ve vzájemných zápasech rozdá trojice Hošťálková B, Kunovice a Ústí. Na posledních místech bez bodu jsou zatím celky Osvětiman a Zborovic, před nimi je pak Zlín s jednou výhrou, ale dvěma zápasy s vedoucími celky před sebou. Mezi těmito třemi družstvy se rozhodne o tom, která dvě družstva si v příštím roce budou muset účast v KP vybojovat přes krajskou soutěž.

Z individuálních výsledků je nutno zmínit plný počet čtyř bodů Kovaříka a Gabryše ze Vsetína a Hrabala s Otradovcem ze Starého Města.

Poděkování za pěkně zorganizované soustředění patří Josefu Kovaříkovi a celému jeho týmu. Výsledky jsou na svazové databázi, fotografie pak zde.

3.2.2011  |  přidal: Pavel Růčka   |   kategorie: MládežArchiv článků

Zpět na úvodní stránku
© 2005
webmaster: sszk@seznam.cz
Doučování matematiky